Aligator D210 Dual SIM

Kód: 31693
Akcia Výpredaj
€19,99 –14 %
6ca66da8cac40e25db9c5583c6dc9c25 mm1200x1200
€19,99 –14 % €17
Skladom

Kompaktný telefón s tlačidlami ponúka elegantný dizajn, pohodlné ovládanie a displej 1,8 palcov. K dispozícii je rádio aj svietidlo. Telefón podporuje dve SIM karty

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Pre všetkých, ktorí majú radi jednoduchosť a hľadajú praktický a zábavný tlačidlový telefón je tu Aligator D210 – kompaktný mobil s tlačidlami v elegantnom a účelnom dizajne. Poteší dlhá výdrž batérie, ktorá na jedno nabitie vydrží až 6 dní. Telefón je vybavený FM rádiom, svietidlom aj fotoaparátom. Podporuje technológiu Bluetooth, nechýba ani stereo jack konektor pre pripojenie slúchadiel. Vhod prídu aj vstavané hry, ktorými si môžete skrátiť dlhú chvíľu. Posielať môžete nielen textové správy, ale aj fotky alebo obrázky, a to vďaka podpore MMS. Telefón umožňuje použiť dve SIM karty zároveň. Do jeho pamäte uložíte až 500 čísel, na každú SIM kartu potom ďalších 250. Oceníte určite aj funkciu automatického nastavenia času, ktorý sa synchronizuje zo siete operátora.

Elegantný a účelný design

Klasický dizajn telefónu ozvláštňuje pruh v červenej, modrej alebo čiernej farbe, s ktorým ladí lemovanie stredového tlačidla menu. Farebný dobre čitateľný 1,8-palcový displej má ostré zobrazenie a disponuje rozlíšením 128 x 160 px.

Elegantný a účelný design

Bohatá pamäť

Do pamäte telefónu môžete uložiť až 500 telefónnych čísel, na každú z dvoch SIM kariet potom pridať ešte ďalších 250. Na ukladanie hudby a multimediálnych súborov je možné vložiť microSD kartu s veľkosťou až 512 GB.

Bohatá pamäť

Pohodlné ovládanie aj dlhá výdrž batérie

Telefón sa pohodlne ovláda, do ruky padne ako uliaty. Pochvaľovať si budete jeho príjemne malé rozmery, nízku hmotnosť a klasickú klávesnicu. Poteší aj jeho dlhá výdrž, na jedno nabitie môžete telefón bezstarostne používať až 6 dní.

Pohodlné ovládanie aj dlhá výdrž batérie

Praktické vychytávky

Telefón disponuje smart voľbou pre jednoduché telefonovanie. Vybavený je tiež FM rádiom, svietidlom či fotoaparátom, ktorým skvele zachytíte vaše momentky. Poslať ich ďalej môžete vďaka podpore MMS alebo zdieľať cez Bluetooth. V dlhej chvíli vás zaručene zabavia vstavané hry. Hľadieť nemusíte ani na čas, automaticky sa totiž nastaví zo siete operátora.