Barbie Fashionistas v kvetinových šatách - MATTEL

Kód: 196836
Neohodnotené
€15,53
Vypredane
Položka bola vypredaná…
Bábiky Barbie a Ken oslavujú rozmanitosť s bábikami Fashionistas, ktoré povzbudzujú deti, aby vytvárali príbehy zasadené do skutočného sveta a nasledovali svoje sny. Vďaka rôznym odtieňom pleti, farbám očí a vlasov, účesom, typom vlasov, siluetám a oblečeniu bábiky Fashionistas odrážajú rozmanitosť sveta.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Barbie® Modelka je súčasťou kolekcie oslavujúcej rozmanitosť s módnymi bábikami, ktoré podporujú rozprávanie príbehov a detské sny! Bábiky so širokou škálou odtieňov pleti, farieb očí, farieb a štruktúr vlasov, typov tela a módnych štýlov sú navrhnuté tak, aby odrážali svet, ako ho vidia dnešné deti. Využite vinylový obal, v ktorom sa bábika dodáva - prenášajte v ňom bábiku alebo iné hračky, prípadne obal ozdobte! Obsahuje bábiku Barbie® Model™ v šatách na jedno rameno s kvetinovou potlačou, ružovými vlasmi a slnečnými okuliarmi. Bábika má aj fialovú protézu nohy. Bábika Barbie® sa nemôže postaviť na vlastné nohy. Ploché topánky sú vhodné pre bábiky s kĺbovými členkami alebo plochými nohami. Farby a vzhľad výrobku sa môžu líšiť. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Barbie Fashionistas: Bábika Barbie Fashionistas je určená pre deti od 3 rokov. Deti môžu vyjadriť svoj vlastný štýl a zistiť, že móda je skvelá zábava pre každého!

Súčasťou balenia je jedna bábika Barbie(R) Fashionistas v oblečení.

Bábiky a súpravy sa predávajú samostatne podľa dostupnosti. Bábiky nie sú samostatné. Ploché topánočky sú vhodné pre bábiky s pohyblivými kockami alebo plochými nohami. Farby a ozdobné prvky sa môžu líšiť. Môžete ich použiť aj iným spôsobom a dokonca ich ozdobiť (ozdobné prvky nie sú súčasťou balenia). Deti môžu vyjadriť svoj vlastný štýl a zistiť, že móda je skvelá zábava pre každého! Obsahuje jednu bábiku Barbie(R) Fashionistas v módnom oblečení. Bábiky a hracie súpravy sa predávajú samostatne, podľa dostupnosti. Bábiky nie sú samostatné. Ploché topánky sú vhodné pre bábiky s kĺbovými členkami alebo plochými nohami. Farby a dekoratívne prvky sa môžu líšiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 130 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: