Drevená zručnostná hra - zelená

Kód: 12356
Neohodnotené
€3,81
Vypredane
Položka bola vypredaná…
Kendama je tradičná japonská hra, ktorá si získava čoraz väčšiu popularitu na celom svete.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Hra KENDAMA NEW ON THE MARKET ! - absolútny HIT na našom trhu! Arkádová hra kendama v počiatočnej fáze spočíva v chytaní loptičiek do misky - pohárikov alebo na vreteno. Pokročilejší hráči môžu chytať a vyvažovať loptičky na rôznych miestach. Takéto triky sa dajú kombinovať do komb tak, že ich jednoducho vykonávate jeden po druhom. Alebo možno nájdete spôsob hry, na ktorý ešte nikto neprišiel?

CVIČENIE HYBNOSTI A REFLEXOV - je tradičná japonská hra, ktorá precvičuje reflexy a reakčné schopnosti. Hra rozvíja koordináciu rúk a očí. Kendama nie je len hračka. Je to zariadenie, ktoré vám zároveň pomáha odbúrať stres.

VYHRAJTE A VYHRAJTE - hra je zostavená z kladivka s dlhým hrotom - špicom a pohárikov s priehlbinami - šálkami. Na rukoväti je pripevnená loptička s otvorom v spodnej časti je hrádza. Zábava spočíva v prehradení špice. Vyrobené z dreva - hra je vyrobená z dreva, je extra ľahká je pokrytá farbou, ktorá zabezpečuje dobrú priľnavosť.

ŠPECIFIKÁCIE - farba: čierna a červená ; materiál: drevo; rozmery (výška / šírka / hĺbka): 18/7 / 5,5 cm; hmotnosť: 0,15 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 150 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: