Drevené puzzle

Kód: 20350
Neohodnotené
€8,27
Vypredane
Položka bola vypredaná…
Geometrické obrazce pre deti sú skvelou zábavou, ktorá podnecuje predstavivosť a kreativitu, trénuje zmysel pre koncentráciu a schopnosť logického myslenia, trpezlivosť, pamäť a motoriku. Drevené hračky sú mimoriadne odolné a vydržia roky v perfektnom stave, čo je skvelý spôsob, ako zdieľať zábavu medzi generáciami.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Logické puzzle - GEOMETRICKÉ FIGÚRY ZVIERAT TRÉNUJE, VSTUPUJE A ROZVÍJA - farebné puzzle podnecuje predstavivosť a kreativitu. Hra s umiestňovaním kociek je skvelým pomocníkom pri tréningu zmyslu pre koncentráciu a schopnosti logického myslenia . Je to tiež skvelý spôsob, ako si precvičiť trpezlivosť, koncentráciu a pamäť . Okrem toho dokonale precvičuje ruky najmenších a pomáha rozvíjať ich motorické schopnosti. Kocky dieťa ukladá podľa vzoru - zvieratka zobrazeného na pomocnej karte.

TRVALÉ - drevené hračky sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči poškodeniu, vďaka čomu vydržia roky v perfektnom stave. Je to hračka, ktorú bude úspešne používať nielen jedno dieťa, ale aj celé generácie .

UČÍ - geometrické figúrky pre deti sú pre batoľa skvelou zábavou. Žiarivé farby jednotlivých prvkov priťahujú oči batoľaťa, ktoré sa sústredí na hru a zároveň sa učí presnosti a trpezlivosti .

PRIDÁVANIE FARIEB - puzzle pre deti sú pre batoľa skvelou zábavou. Jasné farby jednotlivých prvkov priťahujú oči batoľaťa, ktoré sa sústredí na hru, a zároveň sa učí presnosti a trpezlivosti .

ŠPECIFIKÁCIE materiál: drevo pútavé farby: áno počet úrovní obtiažnosti: 3 taška na prenášanie so šnúrkou: áno úložný kartón: áno rozmery tašky: 25,5 / 21,5 / 5 cm hmotnosť: 0,210 kg hmotnosť balenia: 0,464 kg OBSAHUJE tašku 29 kociek 20 kariet

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 464 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: