Elektrický dávkovač nápojov

Kód: 10483
Neohodnotené
€5,99
Vypredane
Položka bola vypredaná…
Elektrický dávkovač nápojov je skvelé zariadenie na jednoduché a pohodlné nalievanie tekutín do riadu. Skvele sa hodí na rôzne druhy hier, podujatí, záhradných párty, športových podujatí, festivalov alebo koncertov a tiež ako vybavenie do kancelárií, barov, reštaurácií, hotelov a nemocníc.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

ELEKTRICKÁ - Elektrická pumpa na nápoje je dokonalým zariadením na uľahčenie procesu nalievania tekutín do vášho riadu. V lete už nemusíte zdvíhať obrovskú fľašu s vodou, aby ste sa ochladili. Stačí stlačiť pumpičku a voda sa naleje priamo do pohára.

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE - proces prečerpávania je automatický, keď stlačíte tlačidlo ON na hornej strane zariadenia; ak chcete čerpadlo zastaviť, stačí stlačiť rovnaké tlačidlo. Jednoduché ovládanie je veľkým komfortom, ktorý ovplyvňuje kvalitu a pohodlie používania. Čerpadlo je ideálne pre deti, dospelých a starších ľudí.

PRENOSNÁ - vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je pumpa mimoriadne praktická, možno ju ľahko skladovať a prenášať a nie je problém vziať ju kamkoľvek so sebou.

ŠIROKÝ ROZSAH POUŽITIA - elektrický nápojový automat sa skvele hodí na súkromné domáce použitie, ako aj na komerčné použitie pri rôznych typoch hier, podujatí, záhradných párty, športových podujatí, festivalov alebo koncertov s cateringovým zariadením. Skvele sa hodí ajako vybavenie kancelárií, barov, reštaurácií, hotelov a nemocníc.

ŠPECIFIKÁCIE - farba: biela - čierna; napájanie: kábel USB; rozmery (šírka/výška): 16/13 cm; hmotnosť: 0,25 kg; hmotnosť balenia: 0,3 kg ŠPECIFIKÁCIE farba: biela - čierna; napájanie: kábel USB; rozmery (šírka/výška): 16/13 cm; hmotnosť: 0,25 kg; hmotnosť balenia: 0,3 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Domácí potřeby
Hmotnosť: 300 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: