Elektronický terč - strelnica - 3 terče

Kód: 11523
Neohodnotené
€11,34
Skladom (2 ks)
Elektronický terč je skvelá zábava pre všetky vekové kategórie. LCD displej zobrazuje dosiahnuté body, zvuky rozbíjajúceho sa skla a výstrelov zvyšujú autentickosť hry. Protišmykové prúžky zabraňujú pohybu hračky počas streľby. Užite si zábavu s rodinou a priateľmi bez toho, aby ste museli opustiť domov!

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Elektronický terč je skvelá zábava pre deti aj dospelých. Cieľom hry je trafiť tri terče. Hra rozvíja zručnosť a tiež koordináciu rúk a očí a učí pravidlám súťaže a fair play. S elektronickým terčom sa nikto nebude nudiť. Skvelá zábava a príjemne strávený čas s rodinou a priateľmi bez nutnosti opustiť domov a platiť za zábavu. Platforma je vybavená LCD displejom, ktorý zobrazuje počet získaných bodov, po zasiahnutí terča sa terče vrátia do polohy pred zásahom. Pri hraní zariadenie vydáva realistické zvuky, ktoré imitujú zásah terča, napríklad zvuk rozbíjajúceho sa skla.

3 TERČE - vďaka tomuto jedinečnému terču sa vaše dieťa bude cítiť ako skutočný strelec. Zariadenie je vybavené LCD displejom, na ktorom sa zobrazujú dosiahnuté výsledky. Po zostrelení všetkých terčov sa terče automaticky zdvihnú. Vaše dieťa môže súťažiť s rovesníkmi alebo blízkymi o titul najlepšieho strelca.

ZVUKOVÉ EFEKTY - Po zasiahnutí jedného z troch terčov zariadenie vydáva zvuky rozbíjajúceho sa skla alebo výstrelu, čo rozhodne dodáva zábave na autenticite. Po získaní bodu strelec dostane od publika ovácie.

PROTIŠMYKOVÉ PRÚŽKY - Súprava obsahuje dva pozdĺžne prúžky, ktoré treba nalepiť na spodnú stranu zariadenia. Zabraňujú pohybu hračky pri streľbe alebo hádzaní na cieľ.

UNIVERZÁLNE - Terč je ideálny pre súpravu s pištoľami alebo doplnkami, ako je prak alebo luk. Poskytuje úžasnú zábavu samostatne alebo v spoločnosti! Je vhodný aj pre menšie deti, ktoré môžu na terč hádzať loptičky alebo iné bezpečnejšie doplnky.

ŠPECIFIKÁCIE - Čierna farba; materiál: plast; displej: LCD; napájanie: 3xAA batérie (nie sú súčasťou balenia); počet terčov: 3; rozmery (dĺžka/šírka/výška): 24/11/18 cm; hmotnosť: 0,3 kg; hmotnosť v balení: 0,35 kg.

Balenie neobsahuje zbraň s nábojmi, guľôčkami ani iné strelné zbrane, ide len o elektronický terč.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 320 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: