Flexibilný triedič kociek

Kód: 20377
Neohodnotené
€9,59
Skladom (3 ks)
Flexibilná zmyslová kocka je ideálna hračka na rozvíjanie raných konceptov vstupu a výstupu, myslenia a koncentrácie. Je vyrobená z bezpečného materiálu a obsahuje 6 blokov, 2 čelenky s korálkami a ohybné steny.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

FLEXIBILNÝ A VZDELÁVACÍ - Zmyslový triediaci kôš je ideálny na učenie vášho dieťaťa prvým pojmom vstup a výstup, myslenie a koncentrácia. Vaše dieťa ním môže triasť, používať ho ako triediaci kôš a tiež vyberať bloky. Na vrchnú časť možno pripevniť 2 pletence.

Triedenie blokov - K triedičke boli pripevnené bloky rôznych veľkostí, textúr, farieb a čísel. Vďaka tomu sa dieťa učí poznávaním. Okrem toho sú bloky zároveň hrkálkami.

OHYBNÉ KOCKY - ohybný blok je hračka, ktorá stimuluje zmysly dieťaťa. Dieťa vkladaním a vyťahovaním blokov s ohybnými stenami z gumy rýchlejšie rozvíja svoje manuálne zručnosti .

BEZPEČNÝ MATERIÁL - senzorická hračka pre deti je vyrobená z vysokokvalitného materiálu ABS, neobsahuje BPA, je odolná voči pádu, netoxická a bezpečná pre deti. Všetky hrany sú vybrúsené do hladkého tvaru, ktorý vášmu dieťaťu neublíži.

ŠPECIFIKÁCIE farba: viacfarebná vek: +12m materiál: ABS, guma, plast veľkosť: 19x15x15 cm hmotnosť: 299g hmotnosť v balení: 402g

OBSAHUJE: Kocka 6x kocky 2x čelenka s korálkami

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: