Harry Potter Magical Minis - Starostlivosť o kúzelné tvory

Kód: 197231
Neohodnotené
€11,17
Vypredané
Položka bola vypredaná…
S touto zábavnou hracou sadou Magical Minis - Starostlivosť o kúzelné tvory, ktorá obsahuje exkluzívnu bábiku Lenky Láskorádovej a tri tematické doplnky vrátane lietajúceho mláďaťa Thestrala, si môžu malé čarodejnice, čarodejníci aj muklovia prehrávať obľúbené scény z Harryho Pottera.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Predstav si, ako sa staráš o tvory z kúzelníckeho sveta s Lenkou Láskorádovou a sadou Magical Minis Starostlivosť o kúzelné tvory!

S touto zábavnou hracou sadou, ktorá obsahuje exkluzívnu bábiku Lenky Láskorádovej a tri tematické doplnky vrátane lietajúceho mláďaťa Thestrala, si môžu malé čarodejnice, čarodejníci aj muklovia prehrávať obľúbené scény z Harryho Pottera.

Pripevni malého Thestrala ku kmeňu stromu a preleť s ním celú cestu okolo stromu! Potom uchopte závesné vedierko z háčika a nakŕmte Thestrala priloženými jablkami, Lenka môže dokonca držať jablko v ruke. Ďalej nájdi zvieratá, ktoré sa v strome ukrývajú.

Hracia sada Magical Minis Starostlivosť o kúzelné tvory je dokonalým spôsobom, ako podnietiť predstavivosť prostredníctvom zábavnej a vzrušujúcej hry.

Hračky Magical Minis Harry Potter sú ideálnym darčekom pre fanúšikov Harryho Pottera. Zaži kúzlo Harryho Pottera s hracou sadou Kúzelný svet Magical Minis Starostlivosť o kúzelné tvory!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: