Herný headset s mikrofónom Dunmoon

Kód: 19059
Neohodnotené
€15,71
Skladom (>5 ks)
Umožňuje používateľovi rýchlo a jednoducho nastaviť hlasitosť podľa svojich potrieb. Herná náhlavná súprava RGB Dunmoon je ľahká, pohodlná a má vysokokvalitný zvuk. Konštrukcia cez uši v polootvorenom vyhotovení ľahko tlmí zvuk a umožňuje vám plne sa sústrediť na hru. Pohodlné remienky pokrývajú celé uši a sú potiahnuté mäkkou ekokožou s vnútornou sieťovanou podšívkou na vetranie. Zabudovaný mikrofón umožňuje jednoduchú komunikáciu s ostatnými hráčmi. Kábel je opletený pružným gumovým opletením, ktoré zabraňuje zamotávaniu a ohýbaniu, a je zakončený dvoma 3,5 mm mini jack konektormi. Náhlavná súprava je tiež vybavená podsvietením RGB a gombíkom na ľavom slúchadle na nastavenie hlasitosti.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

HERNÉ SLÚCHADLÁ S RGB DUNMOON - sú potiahnuté mäkkou a pohodlnou ekokožou, vnútri je sieťovaná podšívka, ktorá umožňuje vetranie. Celé ucho je dôkladne pokryté, takže ich môžete používať dlhý čas bez toho, aby spôsobovali únavu alebo odreniny. Čelenka je vyplnená penou a potiahnutá ekokožou, čo znamená, že žiadna časť slúchadiel nespôsobuje pri používaní nepohodlie. Čelenka je obojstranne nastaviteľná, čo umožňuje prispôsobiť ju tvaru vašej hlavy.

KOMBINOVANÝ KÁBEL - Keďže je kábel opletený pružným gumovým opletom, nezamotáva sa ani neohýba, čo znamená, že sa nepoškodí počas divokých hier alebo rozhovorov.

MIKROFÓN - možno ho nastaviť do ľubovoľnej výšky, aby prijímač mohol plne vnímať zvuk. Počas hier pre viacerých hráčov môže používateľ ľahko komunikovať s ostatnými hráčmi. Ak mikrofón práve nepoužívate, stačí ho zložiť, počas používania potom neprekáža.

ČISTÝ ZVUK - vysokokvalitný zvuk bez akéhokoľvek skreslenia - pri hraní hier, počúvaní hudby aj telefonovaní. Slúchadlá cez uši v polootvorenej konštrukcii ľahko stlmia zvuk a umožnia vám plne sa sústrediť na hru. Na ľavom náušníku sa nachádza gombík, ktorý umožňuje nastaviť hlasitosť zvuku.

ŠPECIFIKÁCIE - Typ: G505; materiál: ABS + PVC; citlivosť: -58 dB ± 3 dB; slot:?3,5 mm*2+USB; impedancia: 32 ?; výkon: 20mW; citlivosť (hlasitosť): možno nastaviť; frekvencia: 20-20000Hz; priemer membrány: 40mm; otvorená konštrukcia; dĺžka mikrofónu: 14cm; dĺžka kábla: 2m; nastavenie hlavového mosta: 54-62cm (možno nastaviť hore a dole); hmotnosť: 217g; hmotnosť balenia: 397g.

Dodatočné parametre

Kategória: Nově přidané položky tento měsíc
Hmotnosť: 390 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: