Hra - Závod tučniakov

Kód: 10394
Neohodnotené
€6,21
Skladom (>5 ks)
Viete hrať človeče nehnevaj sa? Viete teda hrať aj tučniakov! Spoločenská hra s rôznymi druhmi pascí, ktorá poskytne skvelú zábavu nielen deťom ale aj rodičom. Vyhráva ten, kto obíde všetkými tučniakmi celú hraciu plochu a umiestni ich do domčeka.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Viete hrať človeče nehnevaj sa? Viete teda hrať aj tučniakov! Spoločenská hra s rôznymi druhmi pascí, ktorá poskytne skvelú zábavu nielen deťom ale aj rodičom.

Rodinná hra – spoločné hranie závodov tučniakov bude atraktívne nielen pre deti, ale aj pre ich rodičov. Je to hra, ktorá zbližuje rodinu a umožňuje dospelým tráviť viac času so svojimi deťmi.
Nepredvídateľná – napínavá hra je spestrená rôznymi druhmi pascí, vďaka čomu je veľmi zaujímavá a jej výsledok nepredvídateľný. To znamená, že hra nie je pre nikoho nudná a každý v nej má rovnaké šance.
Rozvoj zručností - hra tučniakov rozvíja logické myslenie a predstavivosť a podporuje manuálne zručnosti detí.
Neobvyklé hody kockou – tučniaky majú kocku uzavretú v priehľadnej pologuli v strede dosky. Toto riešenie znamená, že kocka nikam nespadne a nestratí sa.

Hra je určená 2 – 4 hráčom vo veku od 3 rokov.

Pravidlá hry:

Rozložte hru a umiestnite mosty na určených miestach podľa herného plánu. Tučniaky, uložené podľa farieb, čakajú na svoj ťah, rovnako ako pri človeče. Štartuje osoba, ktorá po stlačení priehľadnej pologule umiestnenej na prostriedku hracej plochy hodí 6 ako prvá. Kocka je uzavretá v pologuli a nemusíte sa báť, že sa niekde stratí alebo že by ju dieťa prehltlo.

Tučniaky postupujú o toľko polí, koľko si vyžrebujú na hernej kocke. Počas hry môžete pohybovať iba jedným svojim tučniakom. Kedy Váš tučniak vstúpi na pohyblivú časť „ľadového mosta”, môžete využiť možnosť nastražiť pascu a tučniaka protivníka zhodiť do ľadovej vody. Tučniaky sa z vody vracajú na miesto štartu. Aby ste tučniakom mohli zase pokračovať, musíte hodiť na kocke 6. Vyhráva ten, kto obíde všetkými tučniakmi celú hraciu plochu a umiestni ich do domčeka.

Súprava obsahuje:
hracia plocha ( s kockou )
4 ľadové mosty
16 hracích figúrok ( 4 x 4 farby )
Rozmery:
rozmer hracej plochy: 24 x 24 cm
rozmery balenia: 27 x 27 x 5,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: