Hračky do vane so sitkom

Kód: 16720
Neohodnotené
€5,27
Skladom (>5 ks)
HRAČKY DO KÚPEĽNE SO SÍŤAMI skvelý spôsob, ako si užiť učenie farieb a rozvíjať koordináciu rúk a očí a presnosť. Dieťa sa nielen zabaví, ale aj naučí rozlišovať tvary a dokonca sa naučí základy počítania. Ľahko sa upevňuje na stenu vane alebo na obkladačky, voda sa nezlieva a súčasťou balenia sú 3 rybičky/guľôčky.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

VZDELÁVACIA HRAČKA DO KÚPEĽE - hračky do kúpeľa so sitkom sú skvelým spôsobom, ako si užiť učenie farieb a rozvíjať koordináciu rúk a očí a presnosť. Dieťa sa nielen zabaví, ale môže tiež rozlišovať tvary a dokonca sa naučiť základy počítania.

ZABAVTE VAŠIM DETIAM ČAS VO VANE - hračky do vane sú nápadom na zábavu vo vode. Na svoje si prídu aj tie najmenšie deti, ktoré sa nerady kúpu a boja sa vody. Zábava nie je nuda - chytanie plávajúcich loptičiek na vode, v rozpore so zdaním, nie je také jednoduché, rovnako ako ich trafenie do zaveseného sitka/koša.

VODA NEBOLI ZADARMO - všetky prvky, ktoré sú súčasťou súpravy, majú špeciálne pripravené otvory , ktoré umožňujú voľný prietok vody. To zabraňuje hromadeniu vody vo vnútri hračky, čo by mohlo prispieť k vzniku plesní

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ KOŠA - hračky do vane možno umiestniť do špeciálneho koša so sitkom a zároveň precvičovať presnosť. Kôš sa dá jednoducho namontovať na stenu vane alebo na obkladačky - nie je potrebné žiadne náradie.

ŠPECIFIKÁCIE: farba: viacfarebná materiál: ABS inštalácia: obkladačky alebo vaňa rozmery koša: 10/13/20 cm veľkosť rybičiek: 7/7 cm nastavenie koša: 340st hmotnosť: 0,089 kg hmotnosť v balení: 0,139 kg OBSAHUJE: zásobník 3 rybičky/guľôčky

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 130 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: