Knižní zarážky - sada 6 ks.

Kód: 21745
Neohodnotené
€13,92
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Knižné zarážky sú vhodné na použitie kdekoľvek - môžu plniť svoju funkciu na polici alebo v knižnici, ale možno ich použiť aj na akomkoľvek rovnom povrchu na vystavenie kníh alebo iných podobných predmetov, ako sú napríklad krabice s diskami alebo filmy.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Súprava obsahuje 6 záložiek.

Zarážky na knihy sú vhodné na použitie kdekoľvek - môžu plniť svoju funkciu na polici alebo v knižnici, ale možno ich použiť aj na akomkoľvek rovnom povrchu na vystavenie kníh alebo iných podobných predmetov, ako sú krabice s diskami alebo filmami.

Táto súprava umožňuje vystavovať knihy bez obáv z ich prevrátenia alebo deformácie. Každý podstavec je chránený ochrannou fóliou, napr. proti poškriabaniu počas prepravy.

ODOLNÝ MATERIÁL - materiál, z ktorého je súprava vyrobená, je plexisklo. Je odolné voči poškodeniu, navyše je priehľadné, prakticky neviditeľné . Presne brúsené podpery zabezpečujú estetické, hladké hrany. Výrobok je vyrobený z 3 mm hrubého plexiskla, ktoré zabezpečuje stabilitu a zabraňuje deformácii.

UNIVERZÁLNE POUŽITIE - naše zarážky nie sú určené len na knihy. Môžete ich použiť na vystavenie konzolových diskov alebo zbierky figúrok či suvenírov z ciest. Možno ich použiť aj v obchodoch na vystavenie výrobkov.

ŠPECIFIKÁCIE - farba: bezfarebná; materiál: akryl; rozmery: 18,5 x 12 x 12 cm; hmotnosť: 744 g; hmotnosť v balení: 925 g

OBSAHUJE - 6 kusov podstavcov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: