LED svietidlo s paralyzérom POLICE

Kód: 1122
Neohodnotené
€9,44
Skladom (>5 ks)
Robustná kovová baterka s paralyzérom vám dokonale posvieti na cestu. Každý váš krok bude vďaka nej o to bezpečnejší, pretože disponuje paralyzérom, ktorý môžete v prípade napadnutia alebo útoku použiť. Byť pripravený sa vždy oplatí.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Nočná prechádzka parkom či tmavými uličkami už nemusí byť pre dámy nočnou morou! Ochráňte seba aj svoj majetok s praktickou LED baterkou s paralyzérom. Silný paralyzér eliminuje nechceného útočníka už pri ľahkom dotyku.

Robustná kovová baterka s paralyzérom vám dokonale posvieti na cestu. Každý váš krok bude vďaka nej o to bezpečnejší. Byť pripravený sa vždy oplatí.

Baterka má zvlášť gombík na svetlo a zvlášť na zapnutie paralyzéra, na zadnej strane batériky je poistka aby sa paralyzér nezapol nedopatrením.

Prepadnutie a drobné lúpeže sú každodennou realitou, táto baterka s paralyzérom vám pomôže aktívne sa proti nim ubrániť.

Má veľmi jednoduché použitie. Stlačením jedného tlačidla okamžite aktivujete paralyzér s výbojom 240 000 V a útočníka dočasne omráčite.

Paralyzér má aj psychologické účinky. Po stlačení lietajú z baterky iskry - sprevádzané traskavým ohlušujúcim zvukom. Už to samo o sebe je pre každého dosť zastrašujúce.

Zásah paralyzérom nespôsobuje žiadne trvalé zdravotné následky, zato dokáže bezpečne uchrániť vašu kabelku či peňaženku pred nebezpečnými vandalmi.

Kvalitná baterka má všestranné využitie, zíde sa vám doma pri výpade prúdu, pri kempovaní, vonku na dvore, skrátka všade, kde si potrebujete na niečo posvietiť.

Svietidlo má malé rozmery a elegantný vzhľad, ľahko sa zmestí aj do menšej kabelky. Súčasťou je aj praktické ramienko na zápästie.

Je vyrobená z odolného vysoko kvalitného tvrdeného hliníka a preto je extrémne odolná voči nárazom.

Vďaka pevnej konštrukcii je možné vrchnou časťou baterky v prípade kritickej situácie rozbiť sklo.

Dodatočné parametre

Kategória: Sebeobrana
Hmotnosť: 350 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: