Magnetické bloky / tyčinky

Kód: 15425
Neohodnotené
€42,47
Skladom (3 ks)
Sada magnetických blokov sa skladá z mnohých prvkov (až 328 dielikov) rôznych tvarov a farieb, ktoré umožnia dieťaťu vytvárať rôzne štruktúry a zároveň precvičovať jeho priestorovú predstavivosť.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

MAGNETICKÉ BLOKY 328 el
VEĽA PRVKOV - sada magnetických blokov sa skladá z mnohých prvkov (až 328 dielikov) rôznych tvarov a farieb, ktoré umožnia dieťaťu vytvárať rôzne štruktúry a zároveň precvičovať jeho priestorovú predstavivosť.
Učia a bavia sa – stavebnice stimulujú kreativitu, priestorové uvažovanie, rozvíjajú manuálne zručnosti a stimulujú zrakové vnímanie u detí. Učí tiež vzťahy príčina-následok. Je to skvelý spôsob, ako stráviť dobrý čas a baviť sa s celou rodinou.
JE MOŽNÉ VYTVORIŤ V PLOCHOM A TROJROZMERNOM ROZMERE - magnetické tyčinky umožňujú vytvárať ako priestorové štruktúry, tak vytvárať ploché spoje, vďaka ktorým sa dieťa určite nebude nudiť, a pritom pôsobí na jeho senzory a zmysly.
ĽAHKÁ A ODOLNÁ - magnetické bloky sú veľmi ľahké a odolné (materiál je akryl, magnet a oceľová gulička) a bezpečné, vďaka čomu budú najmladším slúžiť dlhú dobu.

 

ŠPECIFIKÁCIA:
Materiál: akryl a magnet
množstvo v sade: 328 ks
ľahký a odolný: áno
na magnete: áno
rozmery: 17/17 / 26cm
hmotnosť: 1,84 kg
hmotnosť v balení: 1,995 kg

SÚČASŤ BALENIA:
122 rovných tyčiniek
12 okrúhlych tyčiniek
75 guličiek magnetov
96 geometrických tvarov
6 okien
2 autá
4 kolá
11 pomocných tvarov

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 1995 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: