Manipulačná doska

Kód: 20314
Neohodnotené
€10,62
Vypredane
Položka bola vypredaná…
Vhodné od 12 mesiacov. Podporuje rozvoj dieťaťa a jeho psychomotorických zručností. Bezpečná a ľahká na hravú zábavu.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

DETSKÝ TÁBOR V TLAČE - celý tanier je uzavretý a zložený do tvaru tašky. Po zložení sa zapína pomocou gombíka a gumičky. Dosku v tvare tašky si môžete vziať so sebou do parku alebo aj do jaslí či škôlky.

14 MANIPULAČNÝCH FUNKCIÍ - na taške je 14 manipulačných funkcií, ako napríklad: zips, pracka na opasok, pracka na sedadlo, pásik na utiahnutie šliapania v batohu, suchý zips, gombík, ozdobná pracka s gombíkom, obdĺžniková pracka, oválna pracka, gumička, šnúrka , gombík na bundu a šnúrky na topánky.

Doska podporuje rozvoj detí. Umožňuje zlepšiť koordináciu ruka-oko, podporuje logické myslenie, umožňuje samostatnosť a precvičuje koordináciu a koncentráciu. Zakaždým, keď sa batoľa rozhodne hrať, môže objaviť niečo nové.

Je celá vyrobená z plsti, vďaka čomu je ľahká a hlavne sa na nej dieťa nezraní. Všetky prvky sú zvolené tak, aby dieťa pri hre objavovalo nové zručnosti a nebolo vystavené nebezpečenstvu.

ŠPECIFIKÁCIE farba: pestrofarebná materiál: plsť/plast vek: + 12 mesiacov počet manipulačných prvkov: 14 rozmery: 28 x 33 x 2 cm hmotnosť: 0,487 kg hmotnosť v balení: 0,647 kg vek 3+ Manipulačná doska, ako už názov napovedá, slúži na manipuláciu - dieťa môže využívať svoje zmysly (hmat, zrak a sluch) pri hre s jednoduchými predmetmi a rozvíjať svoje psychomotorické schopnosti. Pri vymýšľaní hračiek pre deti sa oplatí riadiť sa jednoduchosťou a nadčasovosťou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: