Miniatúrne bábiky - 7 ks

Kód: 19764
Neohodnotené
€7,55
Skladom (1 ks)
Bábiky do domčeka 7 ks - 7 pohyblivých bábik s jemnými črtami a starostlivo vybraným oblečením podľa veku postavy, ktoré dokonale ladí s veľkosťou dreveného nábytku. Vyrobené z klasického dreva s odolnosťou a oblečením na mieru pre realistickú hru.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

MALÉ DOLY DO DOMU 7 DIELOV - celú rodinu tvorí 7 osôb. Sú to starí rodičia, rodičia a ich tri deti. Celá rodina s jemnými črtami a starostlivo vybraným oblečením vzhľadom na vek postavy.

VHODNÉ DO DOMČEKU PRE BÁBIKY - bábiky dokonale zodpovedajú veľkosti dreveného nábytku. Do domčeka pre bábiky sa dokonale zmestí veľká 3-generačná rodina.

Vyrobené z dreva - drevené bábiky a je nadčasová ponuka, ktorá poteší každé dieťa. Klasická krása dreva a jeho trvanlivosť znamená, že bolo vždy vysoko cenené. Navyše ušité oblečenie vyzerá krásne.

POHYBLIVÉ FIGURKY - figúrky majú pohyblivé nohy a ruky , čo hre dodáva na realizme. Celé je to vyrobené s dôrazom na detail. Drevené bábiky sa hodia do domčekov pre bábiky prakticky od každého výrobcu. Klasická krása dreva a jeho trvanlivosť znamená, že bolo vždy vysoko cenené.

ŠPECIFIKÁCIE vek: 3+ počet bábik: 7 výška bábiky: dedko: 11,5 cm babička: 11,2 cm otec: 11,5 cm matka: 11,2 cm dcéra: 8,5 cm syn: 8,5 cm novorodenec: 6 cm hmotnosť: 114 g hmotnosť balenia: 118 g

OBSAHUJE 7 bábik * nábytok nie je súčasťou balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: