Nočná lampička s projektorom - LP11212

Kód: 11212
Neohodnotené
€22,10
Skladom (3 ks)
Lampa má 3 praktické funkcie. Možno ho použiť ako hudobnú skrinku, pokoj, osvetlenie alebo ako projektor na mesiac a hviezdy v rôznych možnostiach a farebných variantoch.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

NOČNÁ LAMPIČKA S LED PROJEKTOROM

 

NIGHT LIGHT 3v1 - kombinácia až 3 nevyhnutných zariadení, ktoré by mali byť v každej detskej izbe: nočná lampa, projektor a hudobná skrinka. Jeho zaoblené tvary a hladké hrany umožnia bezpečné umiestnenie lampy do detskej izby. Je celý vyrobený z plastu, vďaka čomu je odolný a nezlomí sa.

4 REŽIMY - multifunkčný projektor má až 4 prevádzkové režimy. Vydáva zvuky zvierat ako žaba, vták, čajka, vážka a zvuky prírody, napríklad les za súmraku, potok, dážď, vodopád. Zariadenie vie tiež hrať ľahké melódie na klavíri: jarné kvety, spomienky z detstva až osem rôznych uspávaniek. To všetko je možné zmeniť pomocou jedného tlačidla na extrémne ľahko použiteľnom paneli.

ČASOVAČ - Nočná lampička má vstavaný časovač, vďaka ktorému nemusíme vstupovať do detskej izby, aby sme ho pri zaspávaní vypli. Musíte len stlačiť tlačidlo s maľovaným budíkom. Jedno stlačenie je 30 minút, dva stlačenia sú 60 minút a tretie stlačenie vynuluje nastavenie časovača.

EASY Toddler SLEEPING - vďaka tejto lampe Vaše dieťa bude dobre spať. Relaxačné zvuky, hviezdy zobrazujúce sa na strope, stenách a pesničky príjemné pre detské uško. Zaujímavou funkciou je tiež schopnosť nahrávať hlas. Ak potrebujete nechať svoje dieťa cez noc u niekoho iného, ​​môžete zaznamenať, ako spievate do jednej z uspávaniek. Vďaka tomu, keď sa dieťa prebudí, bude počuť Váš hlas.

ŠPECIFIKÁCIA:

farba: viacfarebná
materiál: plast
počet režimov: 4
hlasový záznam: áno
projektor: áno
hudobná skrinka: áno
napájanie: 3xAA batérie (nie sú súčasťou balenia)
rozmery (/ šírka / výška): 18/14 cm
hmotnosť: 0,33 kg
hmotnosť v balení: 0,52 kg
3v1

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronika
Hmotnosť: 520 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: