Ochranná páska 50mm x 5m

Kód: 20881
Neohodnotené
€3,77
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Univerzálna páska/ochranná fólia je typ pružného samolepiaceho materiálu, ktorý sa používa na ochranu povrchov pred mechanickým, chemickým a iným poškodením. Ľahko sa aplikuje a odstraňuje, je vodotesná a odolná voči poveternostným vplyvom, čo zvyšuje životnosť výrobkov.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

UNIVERZÁLNA PÁSKA / OCHRANNÁ FÓLIA OCHRANNÁ - Ochranná páska je typ pružného samolepiaceho materiálu, ktorý sa používa na ochranu povrchov pred mechanickým, chemickým a iným poškodením, čo môže výrazne zvýšiť odolnosť a životnosť výrobkov.

UNIVERZÁLNE POUŽITIE - Ochranné pásky sa často používajú v rôznych priemyselných odvetviach, napríklad v stavebníctve, automobilovom priemysle, elektronike a výrobe na ochranu lakovaných, sklenených, kovových a iných povrchov.

ĽAHKÁ APLIKÁCIA + ĽAHKÉ ODSTRÁNENIE - Ochranné pásky sa ľahko aplikujú a odstraňujú, vďaka čomu sú vhodným riešením pre mnohé aplikácie. Ľahko sa odstraňujú a nezanechávajú zvyšky lepidla na povrchových prvkoch.

VODOVZDORNÁ - Páska je odolná voči poveternostným vplyvom a iným faktorom prostredia, čo umožňuje dlhodobé používanie, ďalšou výhodou je jej vodotesnosť po aplikácii tejto pásky môžete umyť auto alebo iné povrchy bez rizika odlepenia.

ŠPECIFIKÁCIE - farba: transparentná; materiál: TPH; rozmery: 50 x 500 x 0,01 cm; hmotnosť: 169 g; hmotnosť balenia: 171 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: