Paralyzér s baterkou a puzdrom 800 Type

Kód: 2205
Neohodnotené
€7,87
Skladom (>5 ks)
Paralyzér s baterkou a puzdrom 800 Type z pevného materiálu je vhodný na nočné prechádzky parkom, lesom, mestom, kedy vám posvieti na cestu, ale zároveň slúži aj ako ochrana proti útočníkovi.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Paralyzér s baterkou a puzdrom 800 Type

Nabíjací paralyzér v puzdre z pevného materiálu a veľmi silnou "ranou", je opatrený aj baterkou. Takýto mini taser by mala vlastniť každá žena, ale v niektorých prípadoch aj muž či staršia osoba. Paralyzér s baterkou je vhodný na nočné prechádzky parkom, lesom, mestom, kedy vám posvieti na cestu, ale zároveň slúži aj ako ochrana proti útočníkovi.

Paralyzér je 10 x 5 x 2,5 cm malý, takže sa vám zmestí pohodlne do každej kabelky, batohu aj tašky. Je dodávaný s puzdrom, ktorý môžete uchytiť za opasok a tým pádom ho budete mať neustále po ruke.

Jednoduchý dvojpolohový vypínač umožňuje zapnutie a vypnutie baterky a paralyzéra. Prúd aktivujete vysunutím na ON (rozsvieti sa červené svetlo) a potom stlačíte horný čudlík. Pri kontakte s prednou stranou baterky útočník dostane elektrický šok, ktorý ho na chvíľu ochromí. Po dlhšom kontakte spôsobí paralyzér ochromenie a stratu orientácie na niekoľko minút. Dbajte na zvýšenú opatrnosť na osoby so srdcovými problémami! Súčasťou balenia je aj nabíjačka na 220V.

Špecifikácia:

- Rozmery: 10 x 5 x 2,5 cm

- Súčasťou balenia: paralyzér, púzdro, nabíjačka, manuál

- Farba: čierna

- 5000K Volt

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronika
Hmotnosť: 145 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: