Penové puzzle na zem 16ks - ružové srdiečko 30x30cm

Kód: 16134
Neohodnotené
€32,72
Skladom (3 ks)
Vzdelávacie podložky sú skvelý spôsob, ako sa učiť. Pri zábave batoľa rozvíja nielen svoju fantáziu, učí sa koncentrácii a poznávaniu farieb a tvarov, ale aj logickému mysleniu, zrakovému a motorickému vnímaniu a trpezlivosti.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

UVOĽNITE PREDSTAVIVOSTI A KREATIVITY SVOJHO DIEŤAŤA - vzdelávacie podložky sú skvelý spôsob, ako sa učiť. Pri zábave batoľa rozvíja nielen svoju fantáziu, učí sa koncentrácii a poznávaniu farieb a tvarov, ale aj logickému mysleniu, zrakovému a motorickému vnímaniu a trpezlivosti.
BEZPEČNÁ EVA PENA - rohož bola vyrobená z EVA peny, ktorá je veľmi kvalitná a bezpečná pre vaše bábätko. EVA pena je vodeodolná a ľahko sa čistí. Stačí ho utrieť vlhkou handričkou. Skvele tlmí v prípade pádu a je veľmi odolná, navyše má protišmykovú štruktúru a izoluje dieťa od studenej podlahy. Puzzle sú 100% bezpečné - neobsahujú látky škodlivé pre deti. Spĺňa tak všetky požadované európske normy a má certifikát CE.
MNOHO MOŽNOSTÍ ZÁBAVY - vzdelávacia podložka ponúka pre dieťa mnoho kreatívnych možností. Puzzle je možné umiestniť ako naplocho na zem, tak aj v priestorovej podobe – dieťa potom môže vytvárať rôzne priestorové figúry. Ide o dokonalé riešenie, ktoré zaistí dieťaťu zábavu a zároveň skvelý spôsob trávenia voľného času.
VIZUÁLNE ATRAKTÍVNE - penové puzzle sú mimoriadne vizuálne atraktívny produkt. Vyznačujú sa krásnymi farbami, množstvom tvarov s vysokou kvalitou. Jednotlivé prvky sú bezpečné, odolné a veľmi príjemné na dotyk. Veselá grafika určite padne do oka každému batoľaťu.
ŠPECIFIKÁCIA - puzdro: áno, odnímateľné prostriedky: áno; možnosť stavby 3D: áno; možnosť zhotovenia ohrádky: áno; protišmyk: áno; vodeodolný: áno; počet dielikov puzzle: 36; celkový počet prvkov: 50; hrúbka: 1cm; rozmery zloženej podložky: 112/112cm; rozmery jedného puzzle: 30x30x1cm; hmotnosť: 1,55 kg

ŠPECIFIKÁCIA:
prípad: áno
snímateľné opatrenia: áno
3D stavba možná: áno
možnosť zhotovenia ohrádky: áno
protišmyk: áno
vodeodolný: áno
počet dielikov puzzle: 36
celkový počet prvkov:
hrúbka: 1 cm
rozmery zloženej podložky: 140x140x1 cm
rozmery jedného puzzle: 30x30x1cm
hmotnosť: 1,55 kg

SÚČASŤ BALENIA:
16 dielikov puzzle
16 strán
4 rohy
puzdro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: