Pištoľ Nerf Alpha Strike Slinger SD-1

Kód: 193686
Neohodnotené
€5,27
Vypredane
Položka bola vypredaná…
Malá pištoľka Nerf Alpha Strike Slinger SD-1 vrátane dvoch nábojov. Ide o jednoduchý bláster na jednu šípku, ktorá sa nabíja priamo do hlavne. Ideálny spôsob, ako sa ponoriť do adrenalínového sveta Nerf

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Malá pištoľka vrátane dvoch nábojov. Rozmery balenia cca 16,5 x 14,5 x 2 cm. Vek 8+

Nerf Alpha Strike - Slinger SD-1 je ideálny pre rýchle hry a cvičenia na cieľ. Odpaľovač sprevádzkováte niekoľkými jednoduchými krokmi. Odpaľovač radu Alpha Strike je ideálny spôsob, ako sa ponoriť do adrenalínového sveta Nerf a spoznať silu tejto značky.

NERF ALPHA STRIKE - SLINGER SD-1 je malý jednoduchý manuálny blaster zo série ALPHA. Tento bláster strieľa šípky ELITE.
Ide o jednoduchý bláster na jednu šípku, ktorá sa nabíja priamo do hlavne. Jedno nabitie, jedno natiahnutie, jedna rana.
Vzhľadom k tomu, že sa jedná o pištoľku založenú na princípe Joltu a zároveň je táto z edície ALPHA, jedná sa o vôbec najlacnejší originálny NERF bláster na trhu.
Obsah balenia:

Bláster - NERF ALPHA STRIKE - SLINGER SD-1
Šípky - 2x ELITE

Séria ALPHA STRIKE
NERF ALPHA STRIKE je séria NERF blastrov, ktorá je výnimočná svojou jednoduchosťou a nízkou cenou. Tieto blástre sú vhodné pre začínajúcich a mierne pokročilých hráčov, alebo ako lacná náhrada za drahšie NERF blástre. Nižšia cena je dosiahnutá predovšetkým menším množstvom plastu, z ktorého je vyrobené telo blástra. Vnútorná konštrukcia a odpaľovací mechanizmus je ale rovnaký ako pri ostatných NERF edíciách. Napriek tomu, že sa jedná o lacnejšie produkty, stále si zachovávajú kvalitu pôvodných NERF blastrov.

Bezpečnostné upozornenie: NERF blástre strieľa projektily, ktoré majú úsťovú rýchlosť 50-100 FPS v závislosti od typu blástra. Z toho dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku

Dodatočné parametre

Kategória: Pro děti
Hmotnosť: 88 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: