Prenosný plážový trezor

Kód: 19448
Neohodnotené
€20,69
Skladom (>5 ks)
Praktický plážový trezor - ľahká a bezpečná konštrukcia je ideálna na ochranu vašich cenností!

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

PRENOSNÉ BEZPEČNÉ NA PLÁŽI
ZABEZPEČENIE - aby bol minitrezor zaistený aj proti neoprávnenému prístupu, je možné ho pripevniť oceľovým lankom s dĺžkou 37 cm (Ø cca 5 mm) k pevnému alebo ťažkému predmetu. Bezpečnostné lanko sa zatvára kombinačným zámkom a otvára. Kombinačný zámok pracuje s individuálne voliteľnou kombináciou.
POTREBNÉ VECI SA VOJDÚ - do trezora sa zmestí okrem iného telefón, kľúče, kreditná karta, doklady potrebné na cestovanie a mnoho ďalších vecí. Všetko je možné bezpečne uložiť a zabezpečiť, keď ste preč.
KONŠTRUKCIA - vďaka kompaktnému dizajnu si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek potrebujete špeciálnu ochranu. Chráni predmety vo vnútri pred striekajúcou vodou. Odolný voči poveternostným vplyvom.
BEZPEČNÉ PREDMETY - perfektný spoločník na cesty, aby ste si mohli užiť dovolenku bez starostí. Chráňte svoje cennosti týmto prenosným trezorom proti krádeži a venujte sa krásnym veciam v živote.
ŠPECIFIKÁCIA  - farba: čierna; materiál: plast; dĺžka lana: 37 cm; rozmery: 20 x 18 x 11cm; hmotnosť: 0,405 kg; hmotnosť v balení: 0,533 kg.

ŠPECIFIKÁCIA
farba: čierna
materiál: plast
Dĺžka vlasca: 37 cm
rozmery: 20 x 18 x 11 cm
hmotnosť: 0,405 kg
hmotnosť v balení: 0,533 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Na kempování
Hmotnosť: 528 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: