Sada korálikov a doplnkov na šperky

Kód: 20371
Neohodnotené
€7,09
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Súprava šperkov pre deti obsahuje 10 000 rôznych prvkov na vytvorenie rozprávkovo farebných šperkov a náramkov. Súprava je ľahká a prenosná, skladovanie je jednoduché a hra s korálkami prispieva k rozvoju dieťaťa.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Sada korálok a doplnkov na trblietky / náramky pre deti 10 000ks. SADA ŠPERKOV - táto jedinečná sada sa určite bude páčiť každému dievčatku, ktoré miluje šperky. Súprava obsahuje množstvo rozprávkovo farebných korálok rôznych tvarov a farieb. Vďaka nim si dieťa môže vyrobiť náramky alebo náhrdelníky, ktoré môže darovať blízkej osobe alebo ich nosiť samo.

UČENIE A ZÁBAVA - Hra s korálkami má pozitívny vplyv na rozvoj dieťaťa, formuje jeho umelecké schopnosti spolu s rozvojom predstavivosti a zároveň precvičuje koncentráciu; rozvíja manuálne zručnosti a stimuluje kreativitu, zatiaľ čo hra s rovesníkmi učí spolupráci v skupine a zlepšuje sociálne a integračné zručnosti.

PRENOSNÁ - súprava je ľahká a prenosná, čo znamená, že si ju dieťa môže ľahko vziať so sebou do škôlky, ku kamarátovi, na záhradu; súprava má malé rozmery a zaberá málo miesta, čo uľahčuje jej skladovanie.

XXL SADA V ORGANIZÉRI - sada 10 000 prvkov umožní dieťaťu vytvárať šperky rôznych tvarov a s rôznymi motívmi. Súprava obsahuje: korálky, vlasec, bezpečné nožnice , zapínanie. ŠPECIFIKÁCIE - počet prvkov; 10 000; rozmery: 23x11x2 cm; hmotnosť: 319 g; hmotnosť v balení: 375 g.

OBSAHUJE Počet prvkov: približne 10 000 jadro spojovací materiál korálky nožnice

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: