Sada nákladných vozidiel TIR so 6 autami

Kód: 19885
Neohodnotené
€15,71
Skladom (>5 ks)
Nákladné auto Laweta so 6 odlievanými kolesami je ideálna hračka pre deti, ktoré milujú preteky. Je vyrobený z odolného plastu a má vystreľovač áut, 3 úrovne prívesov na bezpečnú prepravu a uskladnenie áut a 6 odliatkov áut.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

LAWETA SADA NÁKLADNÉHO VOZIDLA SO 6 KOLESAMI LAWN TRUCKS - nákladné auto má vystreľovač áut. Stačí rozložiť zadnú časť prívesu a je pripravený! Na spustenie autíčka je potrebné vytiahnuť vyčnievajúcu časť dráhy, umiestniť pred ňu autíčko, stlačiť tlačidlo na konci dráhy a sledovať, ako autíčko prejde! Dráha vedie cez najnižšiu úroveň ťahača a vychádza z mriežky auta. Je to dokonalý mechanizmus na získanie náskoku v bláznivých pretekoch.

6 autíčok DIE CAST - Súprava sa skladá z nákladného auta a 6 autíčok. Ťažné vozidlo má funkciu rozkladania, vďaka ktorej sa autá ľahko vyberajú. Hračka bola vyrobená veľmi starostlivo a reprodukuje všetky detaily. Vyzerá realisticky a podnecuje dieťa k hre.

3 ÚROVNE ODŤAHOVANIA - Odťahové auto má 3 úrovne na bezpečnú prepravu a uskladnenie autíčok, takže dieťa nestratí ani jedno cenné autíčko a bude ich môcť prevážať po pretekárskych tratiach po celom svete. ODOLNOSŤ - Hračka je vyrobená z kvalitného plastu, vďaka čomu je mimoriadne odolná. Vášmu dieťaťu bude slúžiť oveľa dlhšie.

ŠPECIFIKÁCIE červená farba materiál: plast počet autíčok: 6 rozmery (dĺžka / šírka / výška); 30 x 11,5 x 7 cm hmotnosť: 0,237 kg hmotnosť v balení: 0,448 kg

OBSAHUJE 6 autíčok odliatok samolepiek na nosič

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: