Samolepiace štítky + pero

Kód: 21643
Neohodnotené
€1,81
Skladom (4 ks)
Sada 24 bielych nálepiek na perá je univerzálna a ľahko sa používa - stačí odlepiť papierový blister a nálepka je pripravená na použitie. Dajú sa umývať a opakovane používať, takže ich môžete používať opakovane. Nálepky sú ideálne na označovanie zasiatych plodín, na obálky, pozvánky, poháre, zaváraniny, kozmetiku na adventný kalendár alebo ako štítky na korene.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Samolepky / Samolepiace štítky 24 ks + Biele pero

SAMOLIEPACIE A UNIVERZÁLNE POUŽITIE - stačí odlepiť papierový blister a nálepka bude pripravená na použitie. Nálepky sú ideálne na označovanie zasiatych plodín, na obálky, pozvánky, poháre, zaváraniny, kozmetiku na adventný kalendár alebo ako štítky na korene.

VEĽKÁ SADA - Táto jedinečná sada obsahuje 24 samolepiek, ktoré sú umiestnené na 4 blistroch. Dajú sa ľahko odlepiť aj od pohárov.

UMÝVATEĽNÉ A VYUŽITEĽNÉ - nálepka je vyrobená tak, aby sa dala zotrieť. Ak chcete zotrieť nápis urobený perom priloženým k súprave, stačí ho zotrieť mierne navlhčenou handričkou/hubkou/utierkou, potom utrieť do sucha a môžete písať znova. Nesmie sa namáčať, umývať pod tečúcou vodou a v umývačke riadu.

BIELE PERO - súprava obsahuje biely fix, vďaka ktorému bude písmo na nálepke viditeľné z väčšej vzdialenosti.

ŠPECIFIKÁCIE - materiál: PVC; čierna farba; počet štítkov: 24; biele pero: áno; veľkosť štítku: 5 x 3,5 cm; hmotnosť: 20 g; hmotnosť v balení: 30 g.

OBSAHUJE - fixku, 24 štítkov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: