Silikónová forma 2v1 - kocky + guľôčky

Kód: 21270
Neohodnotené
€6,76
Skladom (3 ks)
Silikónové formy na gule a kocky XXL sú odolné, praktické a pohodlné na používanie, navyše sú opakovateľné a odolné voči plesniam. Súčasťou súpravy sú aj viečka so špeciálnymi okrajmi, aby sa tekutina nerozlievala a kocky a guľôčky boli rovnomerné.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

2 SILIKÓNOVÉ MOLDY NA XXL KULIČKY A KOSTKY SILIKÓNOVÁ FORMA S NÁSLEDUJÚCIM OBALOM - silikón je odolný a praktický a mimoriadne pohodlný na používanie. Okrem toho dokáže prekvapiť svojou formou, tvarom a farbou a vniesť do našej kuchyne oveľa viac fantázie a nevšedných nápadov. Súčasťou súpravy sú aj tesne priliehajúce viečka so špeciálnymi okrajmi, vďaka ktorým sa tekutina nevyleje a kocky a guľôčky budú rovnomerné.

OPÄTOVNE POUŽITEĽNÉ - formy sú celé vyrobené zo silikónu, ktorý sa dá opakovane použiť . Po každom výrobku umyte formu ručne alebo v umývačke riadu. K dispozícii sú aj formy odolné voči nízkym teplotám až do -40 stupňov Sú preto vhodné do chladničky a mrazničky.

DOKONALE OKRÚHLÉ KULIČKY + LIEJNÍK - 1 forma vytvára dokonale okrúhle guľôčky vďaka kombinácii reliéfneho dna so silikónovým vrchom s okrajmi. Okraj slúži na to, aby sa voda nevyliala mimo tvaru a nedeformovala guľôčky. Na úplné naplnenie guľôčky slúži lievik, vďaka ktorému zaplavíte celú guľôčku. Stačí ju pevne uzavrieť a naplniť cez otvor.

XXL KVARTIČKY - 2 silikónové formy na výrobu veľkých kociek ľadu poslúžia aj na pralinky a čokoládu. Vďaka tejto forme veľmi ľahko vyrobíte kocky veľkosti XXL 48x48x48 mm.

ŠPECIFIKÁCIE sivá farba materiál: silikón okraje odolné proti vyliatiu: áno počet kociek v tvare: 6 počet guľôčok v tvare: 6 rozmery formy na ľad: 12 x 18 x 4,5 cm priemer guľôčky na ľad 4 cm rozmery formy na ľad: 11,5 x 16,5 x 4,7 cm veľkosť kocky: 4,8 x 4,8 x 4,8 cm hmotnosť: 328 g hmotnosť v balení: 347 g

OBSAHUJE: 1x forma na ľad + veko 1x forma na zmrzlinu + veko 1x lievik

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: