Silikónová kefka do kúpeľne

Kód: 19375
Neohodnotené
€5,67
Skladom (2 ks)
Odolná konštrukcia so zásuvkou odolnou proti odkvapkávaniu a kockou pohlcujúcou vodu zaručuje bezpečné a hygienické skladovanie.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

SILIKÓNOVÁ KÚPEĽŇOVÁ KEFKA + STOJAN HYGIENICKÝ + FLEXIBILNÝ - silikónová kefka je hygienická, ľahšie sa oplachuje a nehromadia sa na nej nečistoty. Silikónová WC kefa predstavuje účinné, rýchle a šetrné čistenie toalety.

2 SPÔSOBY UCHOVÁVANIA - kefa má dodatočné lepidlo, ktoré umožňuje montáž kefy bez vŕtania obkladačiek. Stačí prilepiť na stenu a zavesiť . Ďalší spôsob položenia na podlahu .

ELEGANTNÝ NÁSTROJ - okrem praktickej funkcie kefa pôsobí veľmi esteticky. Vďaka modernému dizajnu sa výrobok hodí do väčšiny kúpeľní a je elegantným doplnkom .

Odolná proti odkvapkávaniu - kefka RUHHY má vlastnú zásuvku odolnú proti odkvapkávaniu. Táto odnímateľná základňa zabraňuje kvapkaniu vody na podlahu. Okrem toho má kocku na pohlcovanie vody .

ŠPECIFIKÁCIE farba: biela / sivá materiál: plast / silikón rozmery nádoby: 12,5 x 10,5 x 10,5 cm rozmery kefy: 45 x 7 cm hmotnosť: 291 g hmotnosť v balení: 363 g OBSAHUJE kefu tyč nádoba so zásuvkou lepiaca páska s rukoväťou kocka pohlcujúca vodu Dizajnová WC kefa s nádobou v modernom bielo-sivom farebnom prevedení dôkladne vyčistí vašu toaletu. Silikónová hlava kefy spoľahlivo vyčistí toaletu vrátane všetkých zákrut a rohov. Vďaka dlhšej rukoväti sa dostanete aj do hlbších a ťažšie prístupných miest toalety.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: