Skicár/projektor na kreslenie

Kód: 20443
Neohodnotené
€3,45
Vypredane
Položka bola vypredaná…
Kresliaci projektor Sketchbook má ľahký a prenosný dizajn, je kompatibilný s telefónmi a tabletmi, vyrobený z kvalitného plastu a energeticky úsporný. Je ideálnym riešením pre deti, študentov, umelcov, fotografov, architektov a iné profesie, ktorí si chcú zlepšiť svoje kresliarske zručnosti.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

ĽAHKÝ A PRENOSNÝ DIZAJN PROJEKTORA - Tento projekt je veľmi ľahký a prenosný. Vďaka kompaktným rozmerom môžete projektor pohodlne vziať kamkoľvek so sebou a pracovať s výkresmi kdekoľvek.

PRE TELEFÓNY A TABLETY - Špeciálny projektor na prekresľovanie z mobilného telefónu alebo tabletu je zariadenie, ktoré vám pomôže kresliť a maľovať akýkoľvek obrázok v profesionálnej kvalite a reprodukcii. Projektor je určený pre deti, študentov, umelcov, fotografov, architektov a ďalšie profesie.

MATERIÁL - Objektív je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je veľmi odolný a nie je ľahké ho poškodiť. Je to ekologické a energeticky úsporné riešenie. VEDA - S touto súpravou na sledovanie pohybu si môžete zlepšiť koordináciu ruka-oko a základné kresliace zručnosti bez poškodenia zraku.

ŠPECIFIKÁCIE materiál: plast čierna farba veľkosť: 11 x 19,8 x 17 cm hmotnosť: 105 g hmotnosť balenia: 157 g

OBSAHUJE plexisklo HB ceruzka 3 listy papiera A5

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronika
Hmotnosť: 157 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: