Skladacia podložka - 38,5cmx27,5cmx1,1cm

Kód: 15745
Neohodnotené
€2,91
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Skladacia karimatka na spanie bude perfektná pre turistiku, rovnako ako pre rybárčenie, kempovanie alebo piknik.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

MNOHO APLIKÁCIÍ - prezentovaná skladacia karimatka na spanie bude perfektná pre turistiku, rovnako ako pre rybárčenie a lov. Bude to tiež skvelé riešenie na kempovanie alebo piknik. Jedná sa o výbornú alternatívu k zrolovaným modelom, ktoré sa po rozložení často zrolujú a samovoľne zrolujú, čo výrazne bráni ich bežnému používaniu.
PRAKTICKÝ - turistická karimatka je mimoriadne praktickým doplnkom, ktorý dokonale eliminuje nerovnosti terénu a zároveň izoluje a zaisťuje komfort sedenia na studenom a tvrdom povrchu. Tiež veľmi dobre chráni pred chladom a vlhkosťou.
VYSOKO KVALITNÝ MATERIÁL - skladacia podložka pod sedačku je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorým je pena XPE. Má špeciálne záložky, vďaka ktorým je mäkšia a hrubšia a tiež oveľa lepšie izoluje - vďaka svojim vynikajúcim tepelnoizolačným vlastnostiam. Poskytuje aj oveľa väčšiu pevnosť, výkon a odolnosť.
ODOLNÉ VOČI NEPRÍZNIVÝM FAKTOROM - prezentovaná praktická skladacia karimatka na spanie je vodeodolným doplnkom, vďaka ktorému sa nezľakne vlhkosti, dažďa a ďalších nepriaznivých poveternostných podmienok.
ŠPECIFIKÁCIA - materiál: XPE; mäkký, hustý, izoluje; nezaberie veľa miesta; ľahké skladanie; pohodlie pri sedení na studených a tvrdých povrchoch; vodeodolný; rozmery: 1/39,5/29 cm, rozmery po zložení: 10x29x4 cm; hmotnosť: 0,029 kg.

ŠPECIFIKÁCIA:

Materiál: XPE
mäkký, hustý, izoluje
nezaberie veľa miesta
ľahké skladanie
pohodlie pri sedení na studených a tvrdých povrchoch
vodeodolný
rozmery: 1/39,5/29cm
rozmery po zložení: 10x29x4 cm
hmotnosť: 0,029 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: