Stavebnice - prísavky

Kód: 19887
Neohodnotené
€7,17
Vypredane
Položka bola vypredaná…
Stavebné bloky jednoducho vložte do prísavky a vytvorte ľubovoľnú štruktúru - odpojením blokov ich zábavným spôsobom "vystrelíte". Silikónové kocky sú flexibilné a ľahko sa udržiavajú v čistote, takže sú ideálne pre deti, ktoré sa učia priestorovej predstavivosti, koordinácii ruka-oko, manuálnej zručnosti a kreativite.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

STAVEBNÉ KOCKY NA DOPLNKY 29 ks NA DOPLNKY - držia všade: vo vani, vo vozíku, na podlahe v kuchyni. Sú to veľké bloky, pevne priliehajúce k hladkým povrchom . Oddeľovanie blokov zábavným spôsobom "strieľa" - vtiahne vás do.

ELASTICKÉ - silikónové bloky sú pružné, takže sa dajú ohýbať a vytvárať ľubovoľné textúry . Bloky sa dajú ľubovoľne kombinovať.

ĽAHKÉ ČISTENIE - silikónové podložky sa veľmi ľahko používajú a ešte ľahšie udržiavajú v čistote. Po zašpinení ich stačí opláchnuť pod tečúcou vodou a budú ako nové.

PODPORUJE UČENIE - kocky sú hračkou vytvorenou s dôrazom na každý, aj ten najmenší detail. Vyznačujú sa kvalitným spracovaním a krásnymi farbami. Sú prispôsobené kognitívnym schopnostiam detí a podporujú ich rozvoj. Pomáhajú formovať priestorovú predstavivosť, precvičovať koordináciu ruka-oko, manuálnu zručnosť a kreativitu. A predovšetkým robia deťom veľkú radosť!

ŠPECIFIKÁCIE farba: viacfarebná materiál: guma spojovacie bloky: prísavka počet modelov: 6 počet kusov: 29 rozmery: 9 x 8,5 x 3,5 cm hmotnosť: 100 g hmotnosť v balení: 200 g

OBSAHUJE: veľký muž: 1 ks červené prísavky: 4 ks modré prísavky: 8 ks žlté prísavky: 4 ks zelené prísavky: 4 ks oranžové prísavky: 8 ks

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 200 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: