Sterilizátor nástrojov

Kód: 21850
Neohodnotené
€5,03
Skladom (3 ks)
Sterilizátor ponúka kompaktný dizajn, ktorý umožňuje udržiavať nádobu v dokonalej čistote. Jeho objem 0,5 l a výsuvné sitko na pohodlné sušenie nástrojov zabezpečujú hygienu a bezpečnosť.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

DEZINFEKCIA / STERILIZÁCIA NÁSTROJOV + TIP NA HYGIENU A BEZPEČNOSŤ - Sterilizátor zaisťuje správnu hygienu a predovšetkým bezpečnosť. Ideálny na dezinfekciu: hrebeňov, pilníkov, kefiek, valčekov, vlasových nožníc a manikúrových nástrojov, ktoré neovplyvňujú kontinuitu tkaniva (nástroj by sa mal pred dezinfekciou opláchnuť pod vodou).

KOMPAKTNÁ VEĽKOSŤ - jednoduchý dizajn umožňuje udržiavať nádobu v dokonalej čistote. Okrem toho má výrobok kompaktné rozmery, vďaka ktorým je mimoriadne praktický.

KAPACITA - do sterilizátora nalejte 0,5 l tekutiny a usporiadajte nástroje na sitko, nádobu zatvorte a počkajte určitý čas. Po opätovnom otvorení sa sito automaticky vysunie, po vyprázdnení sú nástroje pripravené na použitie. ODSÁVAČ SUSÍTKA - výsuvná zásuvka / sitko na pohodlné sušenie sterilizovaných nástrojov.

ŠPECIFIKÁCIE - biela farba; materiál: PP; odolný voči dezinfekcii: áno; výsuvná zásuvka / sitko: áno; rozmery: 22,5 x 6,5 x 12,5 cm; hmotnosť: 257 g; hmotnosť balenia: 342 g.

Zariadenie slúži na domácu dezinfekciu a sterilizáciu kozmetických nástrojov, ako sú nožnice, pinzety, hrebene, pilníky, kefy, valčeky alebo iné kovové nástroje, ktoré nenarušujú kontinuitu tkaniva. Je to dôležité na zabránenie prenosu infekcií a baktérií medzi používateľmi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: