Súprava korálikov a príveskov na výrobu náramku

Kód: 20315
Neohodnotené
€10,86
Skladom (>5 ks)
Súprava na výrobu šperkov pre deti je ideálna pre dievčatá, ktoré milujú šperky. Súprava je plná rozprávkovo farebných príveskov a korálok, z ktorých si vaše dieťa môže vytvoriť náramky alebo náhrdelníky. Hra s korálkami rozvíja umelecké schopnosti dieťaťa, jeho predstavivosť, sústredenie, manuálne zručnosti, kreativitu a sociálne a integračné zručnosti. Súprava je ľahká a praktická, zabalená v škatuľke a obsahuje 70 prvkov.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

SADA NA VÝROBU ŠPERKOV / NÁHRDELNÍKOV PRE DETI SADA NA VÝROBU ŠPERKOV - táto jedinečná sada určite osloví každé dievča, ktoré má rado šperky. Súprava obsahuje množstvo rozprávkovo farebných príveskov rôznych tvarov a farieb. Vďaka nim si dieťa môže samo vyzdobiť náramky alebo náhrdelníky , ktoré daruje blízkej osobe alebo ich nosí samo.

UČENIEA ZÁBAVA - Hra s korálkami má pozitívny vplyv na rozvoj dieťaťa, formuje jeho umelecké schopnosti spolu s rozvojom predstavivosti a zároveň precvičuje koncentráciu; rozvíja manuálne zručnosti a podnecuje kreativitu a pri hre s rovesníkmi učí tímovej spolupráci a zlepšuje sociálne a integračné zručnosti.

ZABALENÉ V KRABICI - súprava je ľahká a prenosná, čo znamená, že si ju vaše dieťa môže ľahko vziať so sebou do škôlky, ku kamarátovi alebo na záhradu. Celá súprava je zabalená v krabici, takže zaberá málo miesta a je bezproblémová na skladovanie a prenášanie .

VEĽKÁ SADA - Táto sada 70 prvkov umožňuje vášmu dieťaťu vytvoriť rozprávkovo farebné náramky rôznych tvarov a s rôznymi motívmi. K súprave sú priložené 4 náramky, na ktoré navlečiete korálky a prívesky .

ŠPECIFIKÁCIE - farba: viacfarebná; dĺžka náramku: 15 - 20 cm; rozmery balenia: 14 x 5 x 12; hmotnosť: 0,2 kg; hmotnosť balenia: 0,25 kg.

OBSAHUJE 4x náramok 25x okrúhly prívesok 20x plochý prívesok 20x prívesok s figúrkou 1x darčeková krabička

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: