Súprava na výrobu náramkov z gumičiek

Kód: 18273
Neohodnotené
€5,59
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Súprava na výrobu náramkov a šperkov z gumičiek. Obsahuje všetky prvky potrebné na výrobu náramkov alebo iných šperkov z gumičiek. Balenie obsahuje gumičky, háčiky, závesy, ozdobné prvky a prívesky. Skvelá voľba pre každého, kto hľadá zábavný spôsob, ako vyjadriť svoju kreativitu. Obsahuje až 1500 gumičiek v 23 rôznych farbách, háčiky, pracky, ozdobné prvky a prívesky. Súprava je zabalená v kufríku s 29 priehradkami, aby sa gumičky nepomiešali.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

SADA NA VÝROBU NÁRAMKOV A ŠPERKOV Z GUMIČIEK

Gumičky podporujú kreativitu, takže môžete vytvoriť viac ako jedno dielo, napríklad šperky alebo figúrky.

Súprava obsahuje všetky prvky potrebné na vytvorenie náramkov alebo iných drobností z gumičiek. Balenie obsahuje gumičky, háčiky, závesy, ozdobné prvky a prívesky.

STIMULUJE KREATIVITU - táto súprava nie je určená len na výrobu náramkov, môžete ju použiť aj na vytvorenie krásnych figúrok, prsteňov, tašiek a mnohých ďalších ozdôb, na ktoré máte práve nápad.

POHODLNÝ ORGANIZÁTOR - celá je zabalená v kufríku s 29 priehradkami. Priehľadné puzdro vám umožní vidieť, kde sa aká farba nachádza. priehradky navyše zabraňujú tomu, aby sa gumičky pomiešali.

ŠIROKÁ PONUKA FARIEB - 1500 gumičiek až v 23 farbách. farby sú živé a krásne, čo vás povzbudzuje k hre a tvoreniu. Po dokončení vyzerajú skvele. Súprava obsahuje aj ozdobné prvky, ako sú písmená, prívesky alebo korálky.

ŠPECIFIKÁCIE - Počet farieb gumičiek: 23; Počet gumičiek: 1500; Vek: 8+; Dekoratívne prvky (prívesky, korálky, písmená): áno; Rozmery: 13 x 27 x 2 cm; Hmotnosť: 237 g; Hmotnosť balenia: 277 g

OBSAHUJE: 1500 gumičiek 2 háčiky 2 proce 3 karabínky ozdobné prvky (korálky, prívesky, písmenká) Gumičky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, vďaka ktorým sú počas hry nerozbitné. Súprava obsahuje až 1500 gumičiek rôznych farieb.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: