Termo taška na piknik

Kód: 13587
Neohodnotené
€13,77
Skladom (2 ks)
Termoplášť Beach/Picnic Thermal Plow je ideálny na výlety, k moru, do hôr alebo na piknik, udržuje jedlo a nápoje teplé, je nepremokavý a odolný voči UV žiareniu a mrazu, má vrecko na fľašu a vrecko na suchý zips.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

PLÁŽOVÁ/PIKNIKOVÁ TERMÁLNA TAŠKA - pikniková taška udrží jedlo a nápoje teplé, takže je veľmi vhodná na výlety k moru, do hôr alebo na pikniky, napr. v mestskom parku.

VODOVZDORNÁ - termotaška je vodotesná, vďaka čomu sa výborne hodí do nepriaznivých poveternostných podmienok - do dažďa alebo snehu.

FUNKČNÁ - prenosná pikniková taška Bola prispôsobená aj na prenášanie tanierov, príborov a pohárov vďaka menšiemu vrecku, má tiež vrecko na fľašu na pitie a vrecko na suchý zips na hornej strane na rýchlejšie vybratie napr. fľaše.

TRVALÁ A ODOLNÁ - Pikniková taška je vyrobená z materiálov Polyester + PVC + železo, ktoré sú odolné voči UV žiareniu a mrazu.

ŠPECIFIKÁCIE: odolný voči teplu: áno Materiál: Polyester + PVC + železo nepremokavý vnútrajšok: áno vhodný na prenášanie tanierov, príborov a pohárov: áno Rozmery: 35/23/35 cm Dĺžka pásu: 60-115 cm Hmotnosť balenia: 0,683 kg

OBSAHUJE: tašku * sada neobsahuje príslušenstvo viditeľné na obrázkoch

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: