Tester brzdovej kvapaliny 19369

Kód: 19369
Neohodnotené
€4,91
Skladom (2 ks)
Tester brzdovej kvapaliny má malé rozmery, veľkosť pripomína fixku. Nástroj zmestí sa aj do šikovného boxu na náradie, ktorý vozíme v aute alebo aj vo vrecku .

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

TESTER BRZDOVÉ KVAPALINY
KOMPAKTNÉ VEĽKOSTI - tester má malé rozmery, veľkosť pripomína fixku. Nástroj zmestí sa aj do šikovného boxu na náradie, ktorý vozíme v aute alebo aj vo vrecku .
PRESNÝ - princíp činnosti testera je založený na meraní obsahu vody v brzdovej kvapaline. Stačí ponoriť elektródy do kvapaliny. Vďaka presnému meraniu pomocou indikátorov v podobe 5 LED diód, si môžete byť istí, že získate presné meranie hladiny vody v brzdovej kvapaline.
5 LED - tester má LED diódy indikujúce hladinu kvapalnej vody . Zelená dióda - batéria v poriadku, obsah vody <1%, žltá dióda - obsah vody od 1% do 2%, dve žlté diódy - obsah vody od 2% do 3%, červená dióda - obsah vody cca 3%, dve červené diódy - obsah vody nad 3 %.
OKAMŽITÉ MERANIE - všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť tlačidlo a ponoriť elektródy testera do nádržky brzdovej kvapaliny a potom prečítať LED diódy. Výsledok sa objaví po niekoľkých sekundách po ponorení testera do kvapaliny.
ŠPECIFIKÁCIA - Čierna farba; napájanie: 1x AAA batérie (nie je súčasťou balenia); rozmery: 15 x 2,5 cm; hmotnosť: 0,035 kg; hmotnosť v balení: 0,052 kg.

ŠPECIFIKÁCIA
Čierna farba
napájanie: 1x AAA batérie (nie je súčasťou balenia)
rozmery: 15 x 2,5 cm
hmotnosť: 0,035 kg
hmotnosť v balení: 0,052 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Autodoplňky
Hmotnosť: 52 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: