Tlakový čistič potrubia - sada

Kód: 11739
Neohodnotené
€9,17
Vypredane
Položka bola vypredaná…
Tlakový čistič používa stlačený vzduch na odstránenie upchatých vodovodných a kanalizačných systémov. Stačí si vybrať správnu hlavicu, umiestniť ju do kanalizácie a čerpadlom nastaviť správnu úroveň tlaku. Je to ekologická náhrada chemikálií.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

Vďaka tomuto jedinečnému zariadeniu raz a navždy zabudnete na problémy spojené s upchatým potrubím alebo odtokom. Tlakový čistič potrubia je príslušenstvo, ktoré vám umožní vyčistiť všetky upchaté miesta vo vašej domácnosti pomocou vzduchu. Súprava obsahuje pištoľ vyrobenú z kvalitného plastu a až 4 trysky rôznych tvarov, ktoré sa prispôsobia odtoku v toalete, umývadle, sprche alebo vani. Nemusíte sa obávať štandardných piestov plných baktérií a žieravých čistiacich prostriedkov škodlivých pre životné prostredie.

TLAKOVÝ ČISTIČ ODPADOV - je mimoriadne praktický prístroj na uvoľnenie upchatého potrubia, na odstránenie upchatých vodovodných a kanalizačných systémov využíva stlačený vzduch. Bol vyrobený z plastu najvyššej kvality, vďaka čomu je odolný. S jeho pomocou bez použitia elektrickej energie vyčistíte aj tie najodolnejšie upchaté odtoky. Vďaka ergonomickému tvaru sa pohodlne používa.

4 PRAKTICKÉ NÁSTROJE - zariadenie je vybavené 4 vymeniteľnými nástavcami, ktoré vám umožnia prispôsobiť zariadenie prakticky akémukoľvek odtoku. Môžete ho opakovane používať na miestach, ako sú umývadlá, vane, sprchy a toalety. Výrobok je prenosný, takže ho môžete ľahko používať kdekoľvek - podľa vlastných potrieb.

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE - Tlakový čistič je rozhodne jedným z najúčinnejších a najlacnejších riešení na čistenie odpadu. Jej používanie je veľmi jednoduché. Na používanie tohto zariadenia nepotrebujete žiadne inštalatérske znalosti a silu. Stačí si vybrať správnu hlavicu, umiestniť ju do odtoku a pumpovaním nastaviť správnu úroveň tlaku. To je všetko!

EKOLOGICKÁ VÝMENA CHEMIKÁLIE - pri používaní tohto praktického príslušenstva nemusíte používať chemikálie, ktoré zaťažujú životné prostredie a nepríjemne zapáchajú . Zabudnite na zbytočné strácanie času čakaním, kým sa niektorá z korozívnych látok prejaví. Urobte to okamžite pomocou tlakovej umývačky.

ŠPECIFIKÁCIE - čierna farba; materiál: plast, guma; počet hrotov: 4; typ: tlaková umývačka; použitie: univerzálne; rozmery (dĺžka/šírka/výška): 25/9/27 cm; hmotnosť: 0,8 kg; hmotnosť v balení: 0,85 kg.

Súčasťou balenia je tlaková pištoľ, 4 trysky

Dodatočné parametre

Kategória: Domácí potřeby
Hmotnosť: 850 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: