Vertikálny detský vysávač - modrý

Kód: 16878
Neohodnotené
€22,49
Vypredané
Položka bola vypredaná…
VERTIKÁLNY DETSKÝ VYSÁVAČ UČÍ PORIADKU - zapojte deti do upratovania s týmto vertikálnym vysávačom, ktorý je zábavnou hračkou a učí deti udržiavať poriadok vo vlastnej izbe. VYTVORÍ PREDSTAVIVOSŤ - vaše dieťa sa môže hrať na mamičku pri upratovaní bytu a získať tak ďalšiu sebadôveru. 2 V 1 - odnímateľná centrálna jednotka umožňuje premeniť vysávač na ručný vysávač, ktorý je skvelý na upratovanie detských postieľok alebo kočíkov pre bábiky. 3 VYMENITEĽNÉ NÁSTAVCE - vysávač má až 3 rôzne vymeniteľné nástavce: elektrickú kefu, štrbinovú hubicu a kefu na čalúnenie.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

VERTIKÁLNY DETSKÝ VYSÁVAČ UČÍ PORIADKU - vertikálny vysávač je hračka, ktorá učí dieťa udržiavať poriadok vo vlastnej izbe. Upratovanie s takýmto zariadením robí dieťa šťastným. Je to tiež ideálny spôsob, ako zapojiť malé deti do upratovania bytu - pomocou vašich súkromných hračkárskych vysávačov bude môcť batoľa "pomáhať" pri povinnostiach.

VYŽADUJE PREDSTAVIVOSŤ - dieťa sa môže hrať na mamičku, ktorá upratuje byt. Upratovanie vlastnej izby navyše dodáva dieťaťu sebavedomie, pretože niečo samo urobilo, a tiež ukazuje, že nič sa nevyčistí samo. 2 V 1 - predstavený vysávač používa odnímateľnú centrálnu jednotku, takže ho dieťa môže kedykoľvek premeniť na ručný vysávač. Bude sa hodiť pri upratovaní postieľky alebo kočíka pre bábiky .

3 VYMENITEĽNÉ NÁSTAVCE - vysávač má až 3 rôzne vymeniteľné nástavce. Sú to elektrická kefa, ktorá sa počas vysávania otáča a má pohyblivú hlavicu, štrbinová hubica a kefa na čalúnenie.

ŠPECIFIKÁCIE farba: tmavomodrá/biela/oranžová materiál: plast napájanie: 3x batérie AA (nie sú súčasťou balenia) rozmery koncovky: elektrická kefa (výška/šírka/hĺbka): 17x6,5x9,5 cm kefa na čalúnenie (výška/šírka/hĺbka): Rozmery vysávača s trubicou (šírka/výška/hĺbka): 8,5x69x14,5cm Rozmery balenia (výška/šírka/hĺbka): 17,5x69x10,5cm Hmotnosť: 419g Hmotnosť balenia: 0,915g

OBSAHUJE vertikálny vysávač elektroštrbinová hubica štrbinová hubica kefa na čalúnenie guličky (imitácia odpadu)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: