Vešiak na bicykel

Kód: 0890
Neohodnotené
€3,30
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Tento odolný vešiak sa pripevňuje na stenu pomocou 4 hmoždiniek a jeho kontaktné miesta s bicyklom sú potiahnuté gumou, aby koleso nepoškriabalo rukoväť. Univerzálny hák na bicykel je vhodný pre rôzne bicykle a všetky veľkosti bicyklov.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

STOJAN NA KOLESO POMÁHA DODRŽIAVAŤ GARÁŽOVÝ PORIADOK - vešiak sa pripevňuje na stenu, vďaka čomu bicykel nezaberá miesto pri zemi. Nástenný držiak na bicykel je šikovný spôsob, ako dať svojim milovaným dvom kolesám stále miesto, ktoré nezaberie miesto.

ODOLNÝ - namontované na stenu pomocou 4 hmoždiniek, vďaka čomu je stabilnejší ako iné vešiaky namontované pomocou dvoch hmoždiniek. Ľahko unesie váhu kolesa.

UNIVERZÁLNE - pasuje na rôzne bicykle a všetky veľkosti bicyklov. Háčik s pevnou železnou konštrukciou je kvalitne spracovaný a preto kolesá spoľahlivo držia.

NEPOŠKODIE KOLESO - kontaktné miesta rukoväte s kolesom sú potiahnuté gumou, aby koleso nepoškriabalo rukoväť. Hák je otočný, takže ho možno nastaviť podľa potreby

ŠPECIFIKÁCIA Čierna farba max. nosnosť: 25 kg rozmery (dĺžka / šírka / výška): 26x7x12cm hmotnosť: 600g

ZAHRNUTÉ 4 montážne čapy, oceľový vešiak

Každý milovník bicyklov vie, že správne uskladnenie bicykla je dôležité pre jeho neskoršiu bezporuchovosť a životnosť. Bohužiaľ nie každý z nás má dostatok priestoru na správne uloženie bicykla. Nápomocným riešením je hák na bicykel na stenu, na ktorý si bicykel ľahko zavesíte. Nástenný držiak na bicykel je šikovný spôsob, ako dať kolesu stále miesto, ktoré nezaberie miesto. Použitie nástenného držiaka na bicykel vám umožní výrazne ušetriť miesto v stiesnenej garáži, pivnici, miestnosti alebo sklade.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: