Vlnené guľôčky do sušičky

Kód: 20993
Neohodnotené
€12,82
Skladom (3 ks)
Tri vlnené guľôčky, ktoré môžete použiť v sušičke alebo práčke a ušetriť tak čas a energiu. Tieto guľôčky z prírodnej ovčej vlny môžu skrátiť proces sušenia až o 25 % tým, že absorbujú zvyšnú vlhkosť a umožňujú lepšiu cirkuláciu horúceho vzduchu.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

3 Vlnené guľôčky do sušičky šetria čas a energiu - používaním vlnených guľôčok do sušičky alebo práčky ušetríte čas a energiu = skrátite proces sušenia až o 25 %. Vlna z guličiek absorbuje zvyšnú vlhkosť. Navyše, keď sa guľôčky pohybujú bubnom sušičky, oddeľujú bielizeň od seba, takže horúci vzduch môže cirkulovať efektívnejšie.

ZNÍŽENIE ZMÁČANIA - sú vyrobené zo 100 % prírodnej ovčej vlny, vďaka čomu sa oblečenie menej krčí a mačká.

ZVYŠUJE MÄKKOSŤ - toto ekologické riešenie eliminuje potrebu používať zmäkčovač tkanín, vďaka čomu ste šetrní k životnému prostrediu. TICHÉ - vlnené guľôčky sú pri používaní úplne tiché. Ak počas chodu sušičky narazia na čelné sklo, nevydávajú žiadny zvuk.

ŠPECIFIKÁCIE farba: krémová (prírodná farba ovčej vlny) počet kusov: 3 univerzálne: pre všetky typy a značky sušičiek materiál: ovčia vlna priemer: 7 cm hmotnosť: 125 g hmotnosť v balení: 153 g OBSAHUJE 3 loptičky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: