Vojenská základňa - 300 kusov

Kód: 11524
Neohodnotené
€21,32
Skladom (2 ks)
XXL SADA VOJAKOV - táto jedinečná sada určite osloví každého malého milovníka vojenstva. Sada obsahuje: vojakov, zbrane, tanky, lietadlá, ponorku, delá, budovy, drôtené spletence, stromy a mnoho ďalšieho príslušenstva. To umožní mnoho hodín zábavy ako osamote, s rovesníkmi, tak v rodinnom kruhu. Je to skvelý spôsob, ako sa nudiť v chladných alebo daždivých dňoch.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

VRÁTANE PÚZDRO - sada obsahuje špeciálne puzdro, uzatvárateľné na zips, vďaka ktorému po skončení hry môže dieťa figúrky bezpečne schovať bez toho, aby sa obávalo, že ich stratí. Puzdro má rukoväť, takže si sadu môžete ľahko vziať na ihrisko alebo do parku, vďaka čomu bude zábava ešte zábavnejšia.
ROZVÍJA PREDSTAVIVOSŤ - sada dokonale podnecuje fantáziu a podnecuje kreativitu. Dieťa si samo musí vytvoriť cvičisko, základňu alebo bojisko a plánovať a organizovať každý pohyb. Dokáže vytvoriť svoje vlastné jedinečné príbehy a presunúť sa do vojenskej reality.
ROBUSTNÝ DIZAJN - figúrky sú vyrobené z kvalitného plastu, sú ľahké a odolné proti pádom. Každá figúrka stojí na malej základni, čo vám umožní mať väčšiu kontrolu nad zábavou a zabráni náhodným pádom figúrok.
ŠPECIFIKÁCIA

materiál: plast;
počet prvkov: 300;
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 27/12/27 cm;
hmotnosť: 1,1 kg.
ZAHRNUTÉ

300 kusov
taška na prenášanie
Táto úžasná sada sa skladá z veľmi veľkého množstva prvkov. Sada obsahuje: vojakov, zbrane, tanky, lietadlo, delá, budovy, drôtené prepletence, stromy a mnoho ďalších doplnkov, ktoré vám umožnia vytvoriť jedinečnú vojnovú scenériu. Hračka sa bude skvele hodiť ako doma počas daždivých dní, tak vonku, napríklad v parku alebo na ihrisku. Sada je v púzdre na zips s madlom, ktoré umožní ľahké skladovanie a prepravu.

Súprava podporí fantáziu vášho dieťaťa. Je na dieťati, ako bude vyzerať bojisko a ako sa bude príbeh vyvíjať. Figúrky sú vyrobené z kvalitného plastu, vďaka ktorému sú odolné proti nárazom a pádom. Každá figúrka má plochú základňu, ktorá zabraňuje jej prevráteniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 1100 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: