Vzdelávacie puzzle - geometrické tvary

Kód: 17253
Neohodnotené
€4,25
Vypredané (3 ks)
Vzdelávacie puzzle geometrických tvarov pre batoľatá je skvelá zábava, ktorá rozvíja logické myslenie, koordináciu rúk a očí a manuálnu zručnosť. Vďaka pestrým farbám a 5 úrovniam obtiažnosti sa deti učia rozpoznávať farby a tvary geometrických obrazcov a zároveň sa učia trpezlivosti a presnosti.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

LOGICKÉ Puzzle - GEOMETRICKÉ ÚTVARY UČIA - tiež vyvíja vzdelávacie puzzle geometrických tvarov učí deti okrem iného rozpoznávať farby a tvary geometrických útvarov.

ROZVÍJAJÚ - hra s geometrickými obrazcami rozvíja u detí logické myslenie , okrem toho rozvíja koordináciu ruka-oko . Hra rozvíja manuálnu zručnosť detí a tiež schopnosť priraďovať vhodné prvky a tvary.

VEĽKÉ FARBY - geometrické obrazce pre deti sú pre batoľa skvelou zábavou. Jasné farby jednotlivých prvkov priťahujú oči batoľaťa, ktoré sa sústredí na zábavu a zároveň sa učí presnosti a trpezlivosti .

ODOLNÉ A BEZPEČNÉ - vzdelávacie puzzle geometrických tvarov je vyrobené z kvalitných materiálov a je aj bezpečné. Súčasťou súpravy je vrecko na uloženie jednotlivých prvkov .

ŠPECIFIKÁCIE: materiál: drevo pútavé farby: áno 5 úrovní obtiažnosti: áno rozmery kufríka: 26/19 / 3 cm hmotnosť: 0,222 kg hmotnosť balenia: 0,331 kg OBSAHUJE: 24 vzdelávacích kariet 155 drevených blokov kufrík

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: