Zvlhčovač vzduchu s arómou difuzérom + ľad lampa

Kód: 16403
Neohodnotené
€12,27
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Extrémne tichý prenosný zvlhčovač vzduchu , ktorý udržuje priestor správne zvlhčený. Svojím moderným vzhľadom zapadne do každého interiéru, vôňa vnesie do vášho domova nádych elegancie. Zariadenie má navyše vstavaný LED svietidlo s 3 farbami svetla.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO NAD 35€
DOPRAVA ZADARMO NAD 35€

Podrobný popis

ZARIADENIE 3 v 1 – je extrémne tichý prenosný zvlhčovač vzduchu, ktorý udržuje priestor správne zvlhčený. Svojím moderným vzhľadom zapadne do každého interiéru, napr. vôňa vnesie do vášho domova nádych elegancie. Zariadenie má navyše vstavaný LED svietidlo s 3 farbami svetla.
ROMATERAPIA _ - svietidlo má mimoriadne užitočnú aromaterapeutickú funkciu. Po naliatí oleja do vody zvlhčovač uvoľňuje vône s relaxačnými vlastnosťami (povolené sú iba prípravky rozpustné vo vode - inak môže dôjsť k poškodeniu zvlhčovača). Sada obsahuje až 3 také oleje!
Svietidlo je imitáciou mesiaca v 3D - LED svietidlo bola vyrobená s využitím inovatívnej technológie 3D tlače, vďaka ktorej dokonale imituje náš satelit. Má hrubú textúru a každý kráter na ňom zodpovedá tomu skutočnému. Ak snívate o tom, že zaspíte pod jasným, žiariacim mesiacom, toto svietidlo vám takú príležitosť dáva.
DOTYKOVÉ OVLÁDANIE - má 3 režimy osvetlenia aktivované dotykom: prvé - teplé svetlo, svetlo napodobňujúce zatmenie a tretie - studené svetlo. Svietidlo je navyše napájané cez USB kábel, takže nabíjanie je pohodlné a nie je potrebné vymieňať batériu (doba nabíjania je cca 3 hodiny).
ŠPECIFIKÁCIA - pracovné napätie: DC 5V; pracovný prúd: 400mA; príkon: 3W; objem nádrže: 880ml; maximálna pracovná doba jednej nádrže: 30 h; účinnosť: 25-35 ml materiál: drevo + polyaktíd; rozmery: 16,5 / 13/13 cm; hmotnosť: 0,234 kg; hmotnosť v balení: 0,353 kg.


ŠPECIFIKÁCIA

pracovné napätie: DC 5V
pracovný prúd: 400mA
spotreba: 3W
objem nádrže: 880 ml
maximálna pracovná doba jednej nádrže: 30h
kapacita: 25-35 ml/h
materiál: drevo + polyaktíd
rozmery: 16,5 / 13/13 cm
hmotnosť: 0,234 kg
hmotnosť v balení: 0,353 kg
ZAHRNUTÉ

Svietidlo 3v1
napájací kábel
vydržať
2 hubky
3 oleje

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronika
Hmotnosť: 350 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: