Detské boxovacie vrece s rukavicami

Kód: 31669
Akcia
€20
Skladom

Majú vaše deti nadmieru energie? Táto skvelá hračka do izbičky aj na záhradu im pomôže sa dostatočne vyšantiť. V balení sa nachádza boxovacia hruška na pružine s podstavcom a boxerské rukavice. Hruška sa po údere vracia späť na svoje miesto. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Boxovacia hruška je nafukovacia, čo umožňuje prispôsobiť tvrdosť potrebám a schopnostiam dieťaťa. Vďaka pružine v spodnej časti stojana, sa po údere vracia späť do pôvodnej polohy. Hruška sa nakláňa do všetkých strán, čo sťažuje presný zásah. Stojan má nastaviteľnú výšku od 70 do 104 centimetrov. Základňa má špeciálny otvor so zátkou, do ktorého sa naleje voda alebo nasype piesok. Vďaka tomu bude mať základňa potrebnú stabilitu. Sada tiež obsahuje rukavice v univerzálnej veľkosti, pumpičku na nafúknutie hrušky a montážny kľúč.

Toto jedinečné boxovacie vrece s príslušenstvom umožní vášmu dieťaťu uvoľniť energiu hrou/športom. Je to pohodlná a predovšetkým bezpečná zábava, a tým aj nápad na pohybovú aktivitu pre deti. Je to perfektné riešenie pre deti, ktoré si prístroj berú na tréning. Vďaka možnosti nafúknutia a zloženia sa ľahko zmestí do auta alebo aj tréningové tašky. Vďaka kvalitnej pružine a stabilnej základni si dieťa môže bezpečne „vyleštiť“ svoje schopnosti.

Je to skvelý nápad pre tréning všeobecného rozvoja dieťaťa, ktorý je možné vykonávať doma. Napriek tomu, že ide na prvý pohľad o dosť kontroverznú hračku, je vedecky potvrdené, že cvičenie s touto zostavou zlepšuje pohybovú koordináciu a reflexy. Dieťa bezpečným spôsobom uvoľňuje svoje emócie a zlepšuje svoju výkonnosť.

Špecifikácia:

  materiál: plast / kov / koženka

  nastavenie výšky: 70-104 cm

  farba: čierna a červená

  priemer postoja: 33 cm

  hmotnosť hrušky + stojan 0,782 kg

  hmotnosť v balení: 1,252 kg.