Philips Sonicare ProtectiveClean HX6806/04

Kód: 196
Výpredaj
Značka: Philips
€74,90 –22 %
1614084914 hlavni obr removebg preview
€74,90 –22 % €58
Skladom

Nový, nerozbalený a originálny produkt značky Philips. V prípade reklamácie, je možné reklamovať v autorizovanom servise Philips

Sonická elektrické zubná kefka, 62000 jemných pohybov/min, 1 režim čistenia: Clean, 2 nastavenia intenzíty, časovač 2 min, tlakový senzor, indikátor batérie, BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, balenie obsahuje nabíjačka, farba: růžova.

Detailné informácie

Podrobný popis

Benefity produktu

  • Šetrná sonická technológia s 62 000 pohyb­mi/min
  • Zabudovaný tlakový senzor proti vyvíjaniu tlaku
  • Odstraňuje až 7× viac zubného povlaku ako manuálna kefka
  • Bezpečný a šetrný k zubom a ďasnám, vhodný pri zubnom strojčeku
  • Belší úsmev behom 1 týždňa, predchádza tvorbe zubného povlaku
ewg

Unikátna sonická technológia

Kefka Philips Sonicare povlak zo zubov stiera, zároveň dokáže napeniť zubnú pastu na bublinky a tie následne vháňať do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. Za jednu minútu prevedie 62 000 pohybov, teda mnohonásobne viac než pri ručnom čistení. Sonická zubná kefka ProtectiveClean vám zaistí pri čistení pocit bezpečia. Sonická technológia je vhodná pre použitie so zubným strojčekom, s výplňami, korunkami, fazetami a je možné ju používať dokonca i pri každodennom ošetrovaní chorých ďasien. Nielen, že vaše zuby budú vyčistené na jednotku, kefka ich taktiež vybieli a dôkladne osvieži váš dych.

Žiarivý úsmev

Hlavica Optimal White je vo svojom strede husto osadená vláknami a zvládne odstrániť menšie i väčšie škvrny. Výsledky dosahujúce rozdielu až dvoch odtieňov môžete pozorovať už za 7 dní.

drgf
rge

Zdravé ďasná

Sonická kefka sa so svojimi štetinami dostane až tesne k línií pozdĺž ďasien, kam sa s normálnou kefkou nedostanete. Vibrácie naviac ďasná príjemne premasírujú a tím aj prekrvia.

Tlakový senzor

Kefka počas čistenia dozerá, aby ste na zuby príliš netlačili. Pokiaľ začnete vyvíjať príliš veľký tlak, kefka začne vydávať pulzujúci zvuk ako pripomienku, že máte tlak zmierniť.

rge
rge

Dva časovače

Kefka Philips je vybavená dvoma časovačmi, ktoré vám pomôžu dodržať čas potrebný na správne vyčistenie zubov. Quad Pacer dozerá, ako dlho ste strávili čistením jednotlivých častí úst, časovač Smartimer sa zas ozve, akonáhle uplynú odporúčané 2 minúty na čistenie zubov.

Program Easy-start pre začínajúcich

Pre jednoduchšie navyknutie na novú sonickú kefku je vhodné využiť program Easy start. Ten poskytuje možnosť postupného, mierneho zvyšovania čistiaceho výkonu v priebehu prvých 14 použití vašej novej zubnej kefky.

rrge
dfs

Technológia BrushSync

Vždy viete, kedy máte vymeniť hlavicu kefky. Chytrá technológia BrushSync sleduje, ako dlho bola hlavica kefky používaná a ako silno ste na kefku tlačili. Keď nastane čas na výmenu hlavice, budete upozornení krátkym pípnutím a rozsvietením svetelnej kontrolky na tele kefky.