Tanečná podložka X-treme Dance

Kód: 46612
Výpredaj
€25 –24 %
ec01b798c6f9216c85b50d0b39f30427 3620fab30c3503
€25 –24 % €19
Skladom

Chcete oživiť oslavu, ktorú organizujete, alebo máte deti, ktoré práve neholdujú športu? Prijmite ich k pohybu v teple domova, a to pomocou protišmykovej tanečnej podložky. Stačí prepojiť s počítačom a potom si už len užívať zábavu s veľmi pozitívnym vplyvom na fyzickú kondíciu!

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete oživiť oslavu, ktorú organizujete, alebo máte deti, ktoré práve neholdujú športu?
Prijmite ich na pohyb v teple domova, a to pomocou protišmykovej tanečnej podložky.

Stačí prepojiť s počítačom a potom si už len užívať zábavu s veľmi pozitívnym vplyvom na fyzickú kondíciu!

Táto tanečná podložka je ideálna pre začiatočníkov, ktorí si chcú vyskúšať, o čom vlastne tancovanie na podložke je. Využívať ju môžu aj pokročilí alebo skúsení hráči. Je kompatibilný s celým radom tanečných hier. Pomocou USB kábla ju môžete pripojiť k Vášmu PC. Medzi ďalšie výhody patrí aj výborná skladnosť - akonáhle dotancujete, môžete ju jednoducho poskladať. Podložka zaručuje kvalitný zážitok z hry, pri ktorej môžete spaľovať kalórie, spevňovať telo a zlepšovať fyzickú kondíciu.

Táto podložka sa stane skvelou alternatívou, pokiaľ Vás štve, že vaše dieťa sedí neustále pri PC. Pri tejto hre je totiž najdôležitejší pohyb, takže môžete schudnúť aj nejaké to kilo. V balení obdržíte CD Stepmania, ktoré môžete nainštalovať na PC, WII, Xbox alebo PS a následne premietať cez HDMI na veľké TV. Hracia podložka predstavuje strandartný softpad bez výplne, disponujúci novou hornou vrstvou, ktorá je vyrobená z rovnakých materiálov ako špičkové softpady. Podložka tak dosahuje väčšiu životnosť. V jej tele je zabudovaných 10 aktívnych panelov - 4 smerové šípky, znaky, štart a select. Pozvite návštevu, pripojte podložku a presvedčte sa sami, že toto sa stane zábavou na dlhé hodiny.

Parametre:

Rozmery: 92 x 80 cm
Dĺžka kábla: 1,8 m