Zväčšovacie okuliare s LED svetlom

Kód: 46615
Výpredaj
€12 –25 %
dfa286b7fef063bfd8e6560a9020f3d2 zvetsovaci bryle led big vision cire cteci a pracovni bryle se zvetsenim 160 a nabijecim led svetlem 1
€12 –25 % €9
Skladom

Zväčšovacie okuliare ideálny pre všetkých čitateľov! Ľahko s nimi zvládnete prečítať malé písmená bez akéhokoľvek namáhanie očí. Navyše v sebe majú zabudované LED svetielka, takže s nimi zvládnete čítať aj za tmy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zväčšovacie okuliare ideálne pre všetkých čitateľov! Ľahko s nimi zvládnete prečítať malé písmená bez akéhokoľvek namáhania očí. Navyše v sebe majú zabudované LED svetielka, takže s nimi zvládnete čítať aj za tmy. Sú v univerzálnej veľkosti, ktorá je vhodná pre všetkých. Okrem čítania kníh vám môžu pomôcť na čítanie príbalových letákov či malinkých odporúčaní, návodov alebo pri hľadaní niečoho malého.

Trápite sa vždy keď musíte prečítať text napísaný malým písmom? Navlečenie nite do ihly trvá neuveriteľne dlho? Vreckové svietidlo nemáte nikdy po ruke a s lupou tiež nič nevidíte? Čítanie večer v posteli je pre vás takmer nemožné? Zoom Magix LED sú jedinečné zväčšovacie sklá so zabudovaným LED svetlom! Všetko budete okamžite potom vidieť, väčšie, lepšie, ostrejšie! Dokonca etiketa na liekoch napísaná drobným písmom bude okamžite pre vás jasne viditeľná! A navlečenie nite do ihly bude odteraz úplne jednoduché!

Tajomstvo Zoom Magix LED spočíva v sklách s vysokým rozlíšením ktoré sú kombinované s jedinečnou LED technológiou! Vďaka tejto kombinácii budete okamžite všetko vidieť dokonale zväčšené a v perfektnom svetle!

Zoom Magix LED sú perfektné aj pri vašom hobby: odteraz uvidíte každý, aj ten najmenší detail! Vďaka kompaktnému dizajnu máte Zoom Magix LED vždy po ruke! Napríklad keď chcete odstrániť z prsta nebezpečnú triesku, alebo pri menších opravách. So Zoom Magix LED všetko okamžite uvidíte lepšie! Nalakujte si aj vy večer perfektne nechty na rukách! Aj skladanie puzzle bude odteraz vďaka 160% zväčšeniu úplne jednoduché! Aj pri rôznych hrách budete všetko vidieť v tom najlepšom svetle! Bežné okuliare neponúkajú také zväčšenie! Ale so Zoom Magix LED dosiahnete okamžite zväčšenie o 160%! Obe ruky zároveň zostanú voľné! Odteraz zvládnete každú prácu úplne ľahko!

Zabudované LED svetlá a high definition umožňujú že uvidíte aj tie najmenšie detaily Geniálna náhrada lupy so zväčšením až o 160% Obe ruky máte stále voľné: pri šití, oprave drobností, pri lúštení krížovky, keď zaobchádzate s telefónom, alebo čítate návod na užívanie liekov. Extrémne nízka hmotnosť zaručuje príjemné nosenie. Ultra ostré videnie vďaka priehľadným polykarbonátovým šošovkám so zabudovanou funkciou zväčšovania. Zoom Magix LED môžete nosiť ako na dioptrických, tak aj na slnečných okuliaroch, a tiež keď máte kontaktné šošovky Vďaka zabudovaným LED svetlám môžete použiť aj v tme, napríklad pripočítanie v posteli bez toho, aby ste niekoho rušili. Odolný rám a sklá ktoré nepoškriabu - pohodlné a bezpečné nosenie. Neutrálny design - vhodné na nosenie pre dámy aj pánov. Vrátane 4 gombíkových batérií, handričky na čistenie a návodu na použitie.

Obsah balenia:

1 x Zoom okuliare s ľad prísvitom
1 x Vrecko na uchovanie okuliarov
1 x Nabíjací kábel